bugün

şiir adına güzel ses, güzel programdır.
halil cibran şiirlerini bir başka okur.
1996-1999 yılları arasında her gece uyumadan önce abimle dinlediğimiz güzel şiirleri okuyan harika bir sese sahip insan. * *
fötr şapkadan daha az havalı olan, havalı şapkadır.

(bkz: havalı)
dizelerin son hecelerini yuttugunu dusundugum radyocu.
şu sıralar radyoD de yayında olan radyocudur. etkileyici ses tonu, okuduğu şiirler ve dokunduğu bam telleriyle kendini sevdirmiş, bir sonraki gecenin gelmesini sabırsızlıkla bekleten insandır.
arasıra dinleyicilerinden yeterli ilgiyi görmediginden yakınan, periyodik olarak 'hadi ben gidiyorum artık yokum' diyip'trip atan, facebook sayfasını kapatan ve ertesi gün tekrar aktif hale getiren ilginç şahıs.
video kısmına bir kaç şiir atılası yorumcudur.
şimdilerde nerede program yaptığını bilmiyorum.
yıllardır kısık sesle erotik tonda konuşan bir adamın yaptığı program.

biri de çıkıp sormuyo ki aga bu nedir?
en seksi şapkalardan biridir. uzun setere ile çok karizmatik olur.
sam amca ( uncle sam ) nın şapkası.
vaktizamanında okuduğu şiirlerle ve yaptığı programlarla mest eden, bir çok kişinin lise ve üniversite yıllarında yatarken dinlenen radyocu abimizdi.
ilk okuduğum kitap.

8-9 yaşlarındaydım bu kitabı okuduğumda ve bir daha bu kitabı bulamadım. Çok etkilenmiştim yani öyle hatırlıyorum. internette böyle bir kitabın olduğuna dair tek bir şey bulamadım. Başka okuyan var mıdır merak etmekteyim.

kitabın adı melon şapkalı adam da olabilir. Kapağında melon şapkalı sırtı dönük bir adam vardı ay ışığında gölgesi yere doğru vuruyordu. Mavi tonlar hakimdi kitap kapağına.
best fm'in best fm olduğu yıllarda best fm'de çalışan radyocu, şair, yazar ve şiir yorumcusu. şiir dinletileri de yapardı, güzel mekanlarda sahne alırdı. memleketin ücra köşelerinde imza günleri yapardı.
4 yıldır dinlemekten bıkmadığımdır. Şiiri bana sevdiren insan olmanın yanında hay allah, vay gidi gibi tepkileri sıkça kullanır. Best FM, radyo d gibi radyo kanallarında yıllarca şiir okumuş şimdilerde ise kendi radyosunda devam etmektedir. (bkz: radyo melon)
dum dum dugan'ın alametifarikası olan giyecek.
ingilizlerin sevdiği şapka türü.
asıl amacı at üzerindeyken alçak ağaç dallarından korumak olan, içi ve kenarlığı sert takviyeli bir şapka türüdür. Ayrıca erkeklere en çok yakışan aksesuarlardan biridir.
(bkz: varolmanın dayanılmaz hafifliği)

(bkz: sabina)
Erol taş abimize pek yakışan şapkadır. Cüneyt arkın ile oynadıkları alın yazısı filmine bir bakın derim.