bugün

kötü siyasetçi.
kendisini zerre kadar sevmem ama bugün hükümet hala iktidarda iken yeniden başkanlığa aday olmayacağını öngörmek tamamen epic fail dir. karşısına muhalefetten sağlam bir aday çıkıp da yerinden ederse o zaman farklı güzel düşüncelere yöneleceğiz demektir.

hayırlısı...
iyilerin dostu, kötülerin düşmanı, vatan hainlerine karşı dimdik duran başkan.
Ankara nın twit babasıdır. o olmasaydı twitter olmazdi. (bkz: mübalağa)
Twitter da eski ve yeni ankaraya dair karşılaştırmalı resimler atmış muhtemelen tekrar ankara büyükşehir belediye başkanı olacak şahıs.

https://twitter.com/06melihgokcek

Not: fotoğraflardan birinin altına o mâlum zihniyetten bir arkadaş yorum yapmış bu resimde kömür var tabi hava kirli olur diye...zaten doğalgazı ankaraya getiren bendim o icraattan sayılmıyor.
bir bitmemiştir.
aslen urfalıdır.*
''yetti gayri'' dedirten başgan.
twitter da sanki makam odasından daha çok vakit geçirmektedir. bu adam bu kadar tweet'i ne ara atıyor acaba.
mynet in kendisi hakkında yayımladığı bir haberde kullandığı resim aynen şöyledir:

görsel *
görsel
Biz çocuktuk adam böyleydi, biz kazık kadar olduk adam yine aynı!!! Sevmesek bile onu gördükçe kendimi hala 90'larda hissediyorum.
ankara'nin cok ama cok garip belediye baskanidir. ankara'ya getirdigi hizmetlerden cok twitter'i kullanmasi ve caps lock tusuna olan asiri sevgisi dolayisiyla sevilip-sayilir internet erkanlarinca. saka maka bu adamdan sonra kim secilecek, twitter sayfasi nasil olacak cok merak ediyorum. (bkz: kafalar kafalaar)
Kendisine email atıldı mı gününde cevap veriyormuş bilginize... Gerçi zaten 7/24 bilgisayar başında biri için çok sıradışı bir durum değil.
twitter kapanırsa sahip olduğu enerjiyi santrallere aktararak elektrik üretmede kullanabileceğimiz tatar.
başkanlığı pek tutucu olmasa da, twitter'ın up upı.
dün akşam televizyon kanalında yaptığı röportaja akşama kadar güldüm durdum kendi kendime...
kimseye de diyemedim. melih başgan böyle dedi diye.

-ben saat 2 de eve giderim.
-özel nedenlerden dolayı.
5 de yatarım.
sunucu sorar hayatının hatasını yapar.

-neden 5 de yatarsınız.
-her müslümanın üzerine düşen görevleri vardır onu yerine getirmek zorundayım.
der.

altını daha fazla yorumla doldurursam beni mahkemeye verir yorum sizlere ait.

ama samimiyetine inandığım insandır.
murat karayalçından katrilyon borçla bir belediye almış.
ağlayıp duruyor. neyse o benim konum değil.
fışkiyesiyle tebessüm ettiren sevmediğim insan.
yakında ankarayi üzerine yapacak ebedi başkan.
belediyesinin son icraati;

http://www.haberinyeri.ne...raya-mal-oldu-176435h.htm
bir zamanlar ankaraya yaptığı hizmetler kadar para indirdiğini düşünürdüm.
kendinden önce murat karayılan paraları indirmiş.

bana da böyle bir ankara kaldı dedi.
üzüldüm adama.
iyi insandır.
sosyal medya da ona buna çok laf yetiştiriyor.
kimsenin sevmediği ama bir o kadar da vazgeçemediği siyaset adamıdır.
redhack cevap vermesi için bir video yayınlamış bu şahıs ile ilgili;

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=_MD-eWhTMAs
akrabam olsa, ziyaretine gitmek zorunda kalsak annemle kavga ederim gitmemek için.
ankarada tayyipten güçlü kişi.

yalnız en çok oyu nerdeyse hizmet götürmediği adamlardan alması da bir enteresan tabi.

düşündüm de enteresan falan değil amk. mal bizim millet ondan.