bugün

akp'lilerin bile sevmediği adam. bakalım önümüzdeki seçimlerde kendisini aday göstertmek için ne gibi tehdit, şantaj olaylarına girecek.
halk korkusundan ancak sahur vakti ağaç katliamı yapan tırt.
Ankaralıların 1,5 katrilyonunu çöpe atan şahıs.
apolitik bir insan olmama rağmen kesinlikle bana itici gelen şahıs.
Twitter'da exp kasan belediye başkanıdır.

Her gün twitter'ına bakarım takipçiler ne yazmış diye. inanılmaz bir orantısız zekaya maruz kalıyor.
adamin hammedesiymis...

(bkz: adam nedir dedim içimden)
zeka seviyesi yerlerde...
yıllar once ankaraya gıttıgımde secım sarkısını duydugum hala kulaklarımdan gıtmeyen sarkının sahıbı beledıye baskanı .herkese aglama kalbını baglama gokcekten baskasınaaaagga
ne zaman görsem delillerim var diye konuşan adam çok tatlı ve komik aslında twitterdan çok güzel muhabbet edilir bu adamla.
Ah o fışkiye fışkiye...
hiç bir zaman twitter ile ilgili sıkıntım olmadı zaten öyle twitter kullanan birisi değilimdir ama şu adam yüzünden twitter denen illeti icat edenlerin yedi ceddine küfür ve beddua etmekten ağzım yamuldu.

bu adam sözlükte yazsa troll facebook'ta ise fake hesap açıp insanları rahatsız eden birisi olurdu.

ayrıca inönü stadı sırasında çıkan tarihi eserler üzerinden çarşı'ya sallayan yakın da ise çarşıdan sağlam ayar yiyecek olan ankara belediyesinin baş troll'ü.
Twitter'dan sorulan sorulardan çıldırma noktasına gelmiş belediye başkanımsı. Bazıları hakikaten çok komik, çok zekice.*

--spoiler--
•25km mesafeye 40km uzunluğunda konvoyu nasıl sığdırdınız
•Twitter ve TV programları haricinde kalan zamanınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?
•Söyler misin Ankara belediyesinin nasıl Newyork'dan daha fazla borcu oluyor?
•Issız bir adaya düşsen atacağın ilk 3 tweet ne olurdu ?
•Seni yapmışlar ama olmamışsın, farkında mısın?
•Melih bey bu kadar boş ve gereksiz olmanızın bir sırrı var mı? Yoksa aileden gelen bir gelenek mi???
•Şimdiye kadar twitter üzerinden yüzbinlerce kapak biriktirdiniz. Bu kapaklarla tekerlekli sandalye bağışı yapacak mısınız?
•Neden mizah?
•Anne baba akraba mı sizin?
•1sene 4ay önce Redhack'i 2-3 haftaya yakalatacağına namus ve şeref sözü vermiş biri olarak yakalatamadınız bu durumda siz ne oluyorsunuz?
•Melih bey dizilerinizi severek izliyoruz. Size sorum söyle; Oyuncu olmasaydınız ne olurdunuz?
•Melih isminin önündeki i nokta ne demek..?
•ilk hatalı çıkışınız 1948 diyorlar doğru mu?
•tweet atarak belediye başkanı nasıl olunuyor ve kaç para maaş alınıyor?
•Ne ile besleniyorsunuz?
•başganım doğduğunuz yıllarda kürtaj yasakmış doğru mu?
•Nasıl bir çocukluk geçirdiniz?
•Sayın başganım ramazanda istemeden biber gazı yersek orucumuz bozulur mu?
•Tomalar şehir içinde kaç yapıyor?
•Gaza niye gelmediniz, çok bekledik
•NE iÇiYORSUNUZ DA BU KAFAYI YAŞIYORSUNUZ
•Şaka mısın sen?
•ibram sen misin?
•Bu Türkçe ile sizin kpss'de 70i geçemeyeceğinizi düşünüyorum; aynı fikirde misiniz?
•Her biri 20 $'dan 100000 gaz fişeği atsan ne kadar harcamış olursun?
•Başbakan Twitter yasaklansın dediğinde "ee ben ne iş yapacam o zaman diye düşündünüz mü ?"
•Emeklilik ne zaman hayırlısıyla
•Topçu kışlası projesindeki odanız kaç metrekare?
•Bu sene oy- kömür endeksi ne durumda? Gezi Parkı olaylarından etkilenir mi?
•RTE' nin yedek parçası olmaktan bıkmadın mı
•Bugün ayın kaçı, yarın kaçı olacak?
•Bugün gönderdiğiniz TOMA'lar yarın nerenizi tırmalar?
•Çikolatalı biber gazı da çıkacak mı?
--spoiler--
adam gibi adamdır. ankara bir başka güzel olmuştur.
tez zamanda fenere başkan olasıca belediye başkanı. aykut kocaman ve yılmaz vural'dan sonra küme düşürme konusundaki uzman 3. kişi. belki tff'nin yapamadığını yapar.
(bkz: troll)
fışkiyesi kırılmış şahıs.
gördüğüm en büyük spam.
geçerli bir win32 uygulaması değil.
eğlenceli falan olmayan belediye başkanıdır.

sırf hükümeti protesto ettiği için ölen eylemcilerle dalga geçmek eğlence değildir.

doğu türkistan, kerkük kan ağlarken mısır diye tutturmak eğlence değildir.

senden olmayanı aşağılamak eğlence değildir.

en ufak eleştiri aldığında sizi dava edeceğim demek eğlence değildir.

'üzgünüm ama bunu RT edemem' deyip kişinin ismini sona alıp o kişinin ne paylaştığını ( ki birilerine hakaret oluyor) herkese göstermek eğlence değildir.
Atara atar gidere gider yapan başkan.korkusu yok sesi gür allah da yardımcısı olsun.
ankara'nın başındaki bela, master troll.
ankara için çok şeyler yapan adam. hakkını yiyenler utansın.
Tweet atıp hashtag kasana kadar belediye başkanlığı yapsa Ankara coşmuştu. Ha bir de Odtü'yle uğraşması var. Ondan hiç bahsetmeyelim.
(bkz: ankara belediyesinin 3 milyar tl borcu olması)

nereye gitti acaba o kadar para? ankaralı arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim. zira kendisinden mantıklı bir açıklama beklemiyorum.
görsel