bugün

mel gibson adamdır. çomarlar kudursun.
mel mel bakan gibson adamdır.

doğru bir tespittir. evet. başka bir yerde yazmayı tercih etmesi onun karaktersiz olduğunu göstermez.

umarım döner. döneceğini de düşünüyorum.
Oranı yüsek bir idda.
Şu sözlükte dikkate alıp takip edilebilecek çok az sayıdaki yazarlardan birisidir.

O da gitme kararı aldığına göre bizde çantamızı alıp gidelim artık, buralar bize yâr olmaz.
eksi yediği yorumu silme özelliği taşıyan bir yazar.

anladığım kadarıyla düşündüğünün arkasında durabilen birinden ziyade tribüne oynayan biri.
adam gibi adamdır. yazılarını okumak bir şeref.
Sabah sabah kendisine mel mel bakılan yazardır. Günaydın künefe.
Sözlükten eksik olmaması gereken kemalist yazardır.
beklenmedik anda gelen artılarıyla mutlu eden bir yazar. var olsun.
12 yaşında galiba..

hooov!! houuvv!!

brüst!!

bütün birikimi bu olduğuna göre..
görsel
Abi sen ne yaptın ya.* Karma puanı tam 10000.
58 yaşında olduğunu her seferinde belli etme amcacım bak 18 ay askerlik yapmış olabilirsin ama artık duymak istemiyoruz. anlıyo musun bizi bak burama kadar geldi artık. yeter yahu.

ben kalkıp çukurca da 134 havan yediğimizi kobraya götümüzün yapıştığını her gece endişeyle beklediğimizi anlatıyor muyum hayır.
http://www.uludagsozluk.com/e/39958306/

her gördüğü kıza yazan yazarımız böyle şeyler yazmasa bağri ya..
her gördüğü kıza yazan kim len nick verin nick madem biliyorsunuz kime ne yazıyorsak. şekil değiştirip gelmiş her kimsen sana diyorum. bu üslup tanıdık geldi gerçi zamanında da böyle atıp tutuyordu birilerinin yağlı ballı kankişi olan akıl sağlığı bozuk maniac birileri. acaba o birileri bu birileri mi ? bıkmıyor usanmıyorsunuz anasını satayım nickler değişiyor ama içiniz hep aynı hep aynı çekememezlik hep aynı fesatlık. aaa şu kızlara yavşıyorrr aaa şu kız kezbaann aaa tüm sözlük ipne/kaşar bir biz adamız / kadınız süperiz überiz kimse ile işimiz olmaz en mikemmel biziz. ruh hastaları *
bi adet merak. cahilliğimi mazur görün.*
görsel
görsel

o zaman bu daha iyi oturuyor.
" bak, şöyle çizerek anlatayım " diye başlanarak tarif edilendir.
(img:#1718930)

eee gençler akıyor muyuz ortamlara?
mmbg
abi siyah deri mont cizmeyi ogrenemedim daha, sadece goz cizmeyi biliyom yan yana iki yuvarlak. ogreneyim eklerim onu da

edit: hazir cagimizin abidin dinosunu bulmusken resmini cizdirmek isteyenler favlasin.

edit2: istek uzerine silinebilir entry.
iyi adamdır, sözüne sadık, yiğit kara yağız bir delikanlı.
saygı duyarım kendisine.
Mel cibsın gibi bir şey sanırım.
yeni saf bi yazarken kandırıp topunu inşaata atıp kurtulmamız gerekiyordu. cigilipaf gibi artık. belamızı öper yamuk yaparsak.
Sabah sabah seri açık oylayarak güne puanımı yüksek seviyeden başlatan yazardır.
Pazar sabahları ayrı bir ehemmiyet veriyor sanırım seri oylamalara.
Ayrıca yazdıklarıyla hem güldüren hem de düşündüren yazarlardandır.
Klavyesine kuvvet, iyi yazmaları olsun..
Yok artık bi erkekin sadece arkadaşlarından mesaj alımı yapacağı aklımın ucundan bile geçmemişti. Saygılar mel mel bakan kardeş, valla takdir ettim.

Melül yazar.