bugün

akpkk'lı...

gün geçmiyor ki, pkkyı övmesin.
yalakalıkta son nokta.tarih kendini dünyaya böyle feda eden omurgasızlarla dolu.Girişim dergisinde yazılarını bir okun ve şimdiki geldiği noktayı.Allah'ın dini bu kadar ucuz mu?
"AK Parti'de asker olmak şereflerin en büyüğüdür" diyen tuhaf zat. panpa sen sus ya.
akpye faydadan çok zarar veren kişi. kabataş olayında, görüntüler var ama açıklamıyoruz diyen, ayakkabı kutularına mizansen diyen milletvekili.
ağzının kenarlarını ne kadar silsende belli salyaların.
Şamil Tayyar ile birlikte en itici milletvekili.
bir açık oturumu seyrederken bile ağzını burnunu kırma isteği yaratan adam. karşısında olsam düşünmek istemiyorum.
troll veya çıkarcı değil, gerçekten akıl tutulması yaşayan kişi. başbakan'a her türlü muameleyi yapmaktan çekinmeyeceğinden eminim.
yalakalıkta sınır tanımayan şebelek bu adamın bir şey söylerken hangi ruh haliyle söylediği aklından ne geçirdiğini merak etmiyor değilim lakin dünya malı tatlı, ne demişler susuzluk hiç bir şeydir bir dönem daha milletvekilliği her şey.
tarafsız bölgede kompas diyen paralel diyen kişi.
türkiye'nin en iyi demukratıdır. net.
Türkçe konuşamayan milletvekili. An itibari ile salim şen den ayarı yemiştir.
utanmadan arlanmadan, insanların gözünün içine baka baka (ergenekon balyoz vb. dava süreçleriyle ilgili söyledikleri ile) milletin zekasıyla dalga geçen başbakan vekili.
Kendi yazılarını benim değildir diye reddetmektedir. Tarzını iyice bozarak yalan söylediğini zımnen kabul etmiştir.
recep tayyip erdoğan'ı kast ederek, "allah'ın her birimizin sağlığından ona vermesi dileğinde bulunuyoruz. ve her birimizin bedenine bir şey olmadan hiçbir gücün onun tırnağına halel getirmesine de izin vermeyiz" diyerek "hep destek, tam destek" düsturunun canlı örneği olan şahsiyettir.
Hala ısrarla "kompas" demektedir.
Gereğinden fazla yaşamış bascalanin görev adamı.
pulis diyendir.
bir spor spikeri "seni öpüyorum rüştü, her yerinden öpüyorum" demişti.

bu mehmet metiner adındaki zevat bu spikerin sözünü ciddiye almış olacak ki başbakanı her yerinden (*) öpüyor.
suruşturma diyendir.
Yeldeğirmeni ile savaşan şövalye ruhlu akp lidir. Bence en temiz olanlarıdır. Öyle ki savunabilmesi için kendi savına inanmalı. Ya herkesi kendi gibi görüyor ya da oscarlık iş çıkarıyor. Gül bahçesinde gül olduğunu anlamak için tüm dikenlerin vücuduna batmasına gerek yok hani koku var ya o yeter
kriptulu telefon diyendir.
kendi celladınıza aşıksınız diyerek an itibariyle cnn türkteki tarafsız bölgeyi sallamakta olan kişi.
ahmet hakan a '' programının adı tarafsız bölge ama sen taraflısın '' diyerek ahmet hakan a ayarın kralını vermiştir.
(bkz: çin işkencesi)

Herkese izlettirip "bak işte bu adamlar bizim yaşam tarzımızı belirleyen yasaları yapıyorlar" demek gerekir. Cidden, ben bu adamın el kaldırdığı yasa yüzünden internette sınırlamalarla karşılaşıyorum. Evet, bu adamın kaldırdığı yasalarla hukuk hallaç pamuğu gibi bir kenara atılıyor. Yazık lan bize!