bugün

2024 eurovision şarkı yarışması'nda san marino'yu 11:11 adlı şarkıyla temsil etmiş ispanyol rock grubu, ki kendileri aiko'dan sonraki ikinci favorimdir.
Sayın değerli yazar, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım *
kardeşiyle olan muhabbetleri güldürür. * o diyalogları okudukça insanın sarp'ın yanaklarını sıkası geliyor. *
(bkz: güldüremiyor efenim)komik değil. en fazla beni gülümsettin ulan denecek cinsten.o değil de iyi ki varsın lan joly.*
felaket bir hediye anlayışına sahip yazar.lütfen hediye falan seçmesin, (bkz: biri seni durdursun canım) yahu denilesi şahsiyet, ayrıca; (bkz: bebelere balon) *
sevgili **. denizdir o;
-söze nerden,nasıl başlayacağınızı kestiremezsiniz bu adamdan bahsederken öyle süpersonic,öyle lokum kişiliktir.*
-kesinlikle çapkın değil,çapkın ötesi kişiliktir.ama zerre kıroluk barındırmaz.*.
-balıkları bana can borçludur,hayatlarını ben kurtarmışımdır ama bir tanesini bile bana hediye etmeyip *diyebilmiştir *.*
-bildiğiniz erkeklerden değildir!*
-kendinizi çok sevdirirseniz size tüm dünyası olan gitarını gözünü kırpmadan hediye edebilir,sonrada geri ister.yapmıştır.** *
-zeka küpüdür,çift anadalı vardır.o bitirdiği bölümle hepinizin işini elinden alabilme hede hödesine sahiptir,fakat müzikten kazandığı para fazlasıyla yetmektedir.**.*
-çilek sevmez,seveni hiç sevmez**
-anafikir.*
beni beni jolyni. *
-o özlemiş en çok beni.* *
urfalı birinin mağara deme çabası sonucu ortaya çıkan kelime gibi.
isminin deniz olmus oldugunu ogrendigimiz yazar... (#8456528)
yedinci nesil yazar, hoşgelmiş. *
(#8241237) keşke herkes böyle düşünebilse... bu yazısıyla takdir ettiğim yazar.mürekkebi hiç bitmesin.
anneseverliğiyle sempatimi kazanmış yazar. *
adaşım yedinci nesil. hoşgelmiştir.
yeni bir yedinci nesil yazar. hoş gelmiştir efenim. sefalar getirmiştir. koştursun dursun kendileri.
Thebai kralının kızı, Herakles'in karısı oldu.
atina yakınlarında bir antik çağ yunan kenti. istanbul u kuran halkın göç ettiği yer.