bugün

cips reklamında resmen döktüren kişilik.
kostümü makyajı kim ayarladıysa iyi iş çıkarmış. kız zaten güzelken reklamda olağan üstü görünüyor.
nasıl ki marilyn monroe, havalandırmanın üzerinde eteğini kapattığı pozla akıllarda kalıyorsa yıllardır, megan fox da yıllar sonra bile camarro'nun üzerine eğildiği transformers'taki pozuyla hatırlanacaktır.

tanım: '86 doğumlu güzel kadın. Evli mutlu.
kezbandır efendim, evet. geleceği ülkeyi en azından google'ı açıp araştırmayan, 17 milyonluk şehri de kasaba sanan kadın kezbandır.
benden 1 gün önce doğmuş olması beni şaşırttı evet. pek güzel bir kadındır fakat çocukluk fotoğrafını görmüş olduğumdan ötürü eskisi kadar beğenmiyorum.

doritos şatts, unce ac sonr şatt. anladinizz ? * *
entarisi kırmızı
hollywood'un yıldızı
kalbimin tek hırsızı
niye gittin megan fox

bir fritos vereydik
shots'layaydın göreydik
hello welcome diyeydik
niye gittin megan fox

birgün yine bekleriz
hep yolunu gözleriz
bekletme çok özleriz
niye gittin megan fox.

bünyamin kuzu(doristos akademi profesörü)
akademilim

seni gördüğüm gün herşey başkaydı
kalbimin çarpışı sade aşkaydı
unutmak mümkün değil o eşsiz anı
megan'ım, fox'um, akademelim

kırmızı gözlüğün, beyaz tişörtünle aklımı almıştın o hoş halinle
fritos'u shots'layıp da değişince küçük dilimi yuttum akademilim

gözümüz gönlümüz senle açıldı
okul tatil oldu, dersten kaçıldı
hollywood bile senle yakındı
ilk aşkım, bebeğim, akademilim.

ali cengiz(doritos akademi hocası)
aslında güzel olan ama estetikle kendini gayet itici yapan kadın.
estetiksiz halini görünce iyiki estetik yaptırmış dediğim kadın.
böyle daha seksi.
Kendisi çirkin bir kadın değildir;ama benim için asla Angelina Jolie'nin genç ve normal kiloda olduğu hallerinin yanından bile geçemeyecektir.
süperman kıyafetleri ile yayınlanan resimleriyle, aklımızı bir kez daha başımızdan alan güzeldir.
görsel
çok çekici bir hatundur, fakat diz kapaklarını gördükten sonra hayal kırıklığı yaşadım.
bugün 26 yaşına basan güzel.
diz kapaklarıyla bütünleşmiş amerikalı fıstık ezmesi. sanki nikahına alacaktın da diz kapakları yüzünden vazgeçtin ellam
fox tvnin resmi otomobili.
Eski hali nedense daha güzel olan Ünlu. Simdi guzel deyilmi? Tabikide guzel ama eski hali sanki dahada bir guzeldi.
dünyanın en çekici kadınları arasında yer alan ve güzelliğiyle erkeklerin uğrunda adam öldüreceği taş bir manken.
hamile olduğu söylenen kadın.
bas parmağını gördüğümden beri soğuduğum kadın
Sözlük yazarlarının ve tüm sözlükçülerin yer yer saçından meşhur başparmağına kadar inceleyip kötüledikleri ünlü aktör - model. Bu denli irdeleniyor kötüleniyor bu kadın. Megan fox umurumda mı tabi ki değil. Ama beni asıl düşündüren (hatta güldüren) vasatında altında bir hayatı ve sevgilisi olan insanlar bende bu genellemeye dahilim) neden megan fox gibi çizgi dışı über bir bayanı beğenmemezlik yapabiliyor çok gülünç. Her yeri mükemmel de bir başparmağı mı kötü bu kadının adına başlık bile açtılar ya acayip enteresanız yani. Bu arkadaşlar sözlüğün galerisinde kendi kız arkadaşlarının resimlerini şöyle gözlerine siyah bant çekilmiş bir şekilde yayınlasalar herhalde bir kahkaha tufanı yaşanır kanımca.

Fazlasına sahip olanlar yok mudur tabii ki var hep oldu ama durumun resmi galiba aç tavuğun buğday ambarı hanisülasyonu galiba. Her zaman ki gibi...
Çok hoş hatun. Ama iki kusuru var: biri dizleri, öbürü beyni.
(bkz: Taş)
beğenilmemesinin nedeni doğal bir güzelliğinin olmaması. Gözleri bile lens olan kadının beğenilmesi beklenilemez. Ülkemizde makyajsız hali dahi afet olan sayıca kız var zaten. Bunu anlamak için fazla uzağa gitmemek gerek.
türk kadını ile bunu kıyaslayabilecek ortalama zekalı insanlarla aynı sözlükte yazıyor olmanın kötülüğünü ve manasızlığını yüzümüze okkalı bi tokatla tıpkı bi nakkaşın sanatını aşk etmesi gibi indirmiş oldukça güzel bi hanımefendi. sanatsal kaygılarını ve estetik rölativizmini türkiyede edinmiş insanlar mümkünse kendisi hakkında yorum yapmasın. götüme gülme öğretmek zorunda kalacağım. evet.
http://benjilicious.files...prego.jpg?w=535&h=802

hayata küstüm şu anda..
şu aralar orta katı kiraya vermiştir.