bugün

günlerden bir gün yine terkedilmiştim sevgili sözlük. her zaman ki gibi elimde nutellam üzerimde ayıcıklı pijamalarımla salya sümük ağlıyorken bir arkadaşımın “ya yeter ama yetti bu kadar ağladığın. bak meşhur bir medyum nihat var bizim bir arkadaş gitti çok memnun sen bir de ona mı gitsen?” dedikten sonra kendisini başvurduğum, ofisinde harika insanların olduğu, kendisine ulaşmanın nirvana’ya ulaşmaktan daha zor olduğu, benden sonra 2 arkadaşıma daha önerdiğim ama onları kabul etmeyişinden sonra kendimi über şanslı hisettiğim, problemimi anlattık sonra yaptığı çalışmalarla aşk acıma 1 ayda son verip adam olmayanı madama çeviren adam gibi adam. o zamanlar sitesi yoktu şimdi var çok şanslısınız. he daha sonra noldu? o öküzle ben yapamadım ve ayrıldım. bu sefer de o benim peşimi bırakmadı sabah akşam günlerce aradı. artık dayanamadım nihat bey’den rica ettim işlemi iptal etti de kurtuldum. her türlü ayrılığa karşı kendisinin kartvizitini cüzdanımdan ayırmam. bu da böyle bir anımdır.
Anladığım kadarıyla kendisi işlemlerinde latince ve ingilizce kullanıyor. Ve işlemlerinde önemli olan şey kafiyeli , cezb eden kelimeler. Eğer sitesine girip soldaki videoları izlerseniz , adamın konuşması hipnoz ediyor sanki. Dinledikçe dinleyesiniz geliyor. Sanırım diğer varlıklarıda bu yöntemlerle celp edip, kullanıyor.
ismini gündemde görmemle yüzümde şaşkınlık ve gülümseme oluşturan, uzun zaman evvel ahbap meclisinde new york'ta rastlaştığımızda yaptıklarını hiç aklımdan çıkaramadıgım psişik abimiz. hakikaten işin ustası.
Ofisine gidemediğim ancak maille birkaç hafta önce Filiz hanım ile görüşme sağladığım gayet naif ve ilgili insanlar. Nihat bey'in sitesindeki yazıları ve gücü hayranlık uyandırıcı.
istedigi seyi gerceklestirmek isteyenlerin gittigi kisiymis. yani siz simarik cocuk gibi rafta gordugunuz seyi tepinip istiyorsunuz. acinacak haldesiniz.
Ciddi ciddi sözlükte medyuma hocaya giden malları göstermiş medyum.

Valla bende cok guzel badelerim misliman gizlar eglesin.
gerçekten çok zor randevu alınıyor. filiz hanımla 2-3 haftadır mail aracılığıyla iletişim halindeyiz. şuana kadar ofis olarak çok ilgi alakalılar. nihat bey'in problemime dair yaptığı ilk analizde çok doğruydu. yarın işlemim başlayacak. duruma göre editleyeceğim.

edit:
evet herkesin beklediği ana geldik. işlemlerde 30 günü doldurdum. maalesef bir gelişme olmadı, filiz hanımla iletişime geçtim. ücretin %50'sini hemen geri yolladılar. keşke olumlu sonuçlansaydı ama olmadı.
Gercekten yaptigi islemlerin gercek olup olmadigini ogrenmek istedigim kisi.
Calismis olan biri varsa benimle iletisime gecmesini rica ederim.
tecrubelerinize ihtiyac var.
Benimde aşiri derecede merak ettigim bir adam ayrica sitesindeki resim kendisininse inanilmaz yakisikli. Kendisinden memnun kalanlar bana da bilgi verirse cok sevinirim.
medyum memiş falan hikaye. türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi medyumu bu adam. parapsikoloji konusunda avrupa'da da söz sahibi olabilecek birisi. orda burda reklamını yapsa bu becerileriyle türkiye'de yer yerinden oynar. yeterince zengin olduğu için medyatik olmayı sevmiyor. ayrıca çok yakışıklı. görünmeyen bazı şeylerle iletişimde olduğuna bizatihi şahit oldum. burda atıp tutan çok bilmiş inanmayan userlara kağıtların hiç bir müdahale olmadan yerden ortalama 20 - 30 cm nasıl yükseldiği ve düz aynada kendi kendine beliren ışığa dair video gönderilir. yaptığı analizler ise nokta atışı kralım diyen falcı halt yemiş. tüyler ürpertici bir metafizik bilgisi var. galaksi, evren, dış yaşam, ruh bilimi ve görülmeyen varlıklar hakkında fazlasıyla donanımlı. yakın bir arkadaşım için iyi bir haber bekliyoruz. ne diyelim, yolu açık olsun.
Gerçekten sonuç alınıyor mu? sari laleler yakın arkadaşınızın işinde iyi haberler aldınız mı?
Rica ediyorum kendini ifşa etme. Farklı hesaplar açıp dolandırmayın insanları
işin ehli insanı kendine reklam gereği zaten duymaz kafasını kaşımaya vakti olmaz.
Hakkında türlü türlü çıkmış şikayet blokları var.Arkadaşlar inanmayın medyumlara.
Çok mu daraldınız.Kendiniz okuyun hem paranız gidicek hem imanınız.
Adam büyüyle falan uğraşıyor, inanırım. Zaten illüminati üyesi kendisi. Paylaşmış resmi. Sakın hırs yapıp da gitmeyin arkadaşlar. Giden gitmiştir. Geri dönmesin kaderde bu vardır. Adam açıkça büyücüyüm diye yazmış. Çok eskilerden günümüze belli karmaşık ve gizli büyülerin olduğunu biliyoruz. Ancak büyüye inanan allah'a da inanır. Doğal olarak... Büyü yapan ve yaptıran da cehennem ateşini tadacağından işleri zor...
Evet günlerdir maillere cevap verilmiyor ve sitesine ulaşılamıyor. Lütfen bu konuda biraz hassas olmanızı bekliyoruz.
Nihat erdekli sahtekar nerdesin kaç gündür verdiğin tc den bulduk bir kişi tanımıyor seni ama ben bulucam seni bekle.
gerçekten zor durumdayım kendisine ulaşmam gerek, bana yardımcı olacak olan arkadaşlar özelden mesaj atabilir mi rica etsem.

edit: "gerçekten zor durumdayım" ı yaşayan bilir diye ümit ederek bir kez daha affınıza sığınarak yardım rica ediyorum.
He' s back..Ancak web sitesi bilgisayar korsanlari tarafından hacklendigi için kendisine odeme yapip mağdur olanlara hiçbir sekilde yardimci olmuyorlar..:(
Adam ya da kadın sana bilgilerini göndermiş , para göndermiş, sen bu bilgileri koruyamamışsın gönderenin kabahati nedir?
Bu olmadı işte!
Kaldı ki şu anda yazıştıklarımız da bilgisayar korsanları ise!
Asistan diye yazıştığımız insanın gerçekten asistan olduğu ne malum!

Ve yine yeni yeniden web sitesi hacklenmiştir.Verdiğimiz bilgiler ne olacak isim-soyad, telefon numarası, problemin kendisini mail ortamında istiyorsunuz ve bu verileri koruyamıyorsunuz.
medyum Nihat diye birinin varlığından emin olamıyorum şahsen