bugün

Ayşenur Arslan'ın sunduğu cnn türk'te her pazartesi 11.15'te yayınlanan program. ntv'deki yazı i$leri programının bir benzeri.
4 Aralık Cuma günü Yılmaz Özdil'in konuk olacağı program.
ayşenur arslan ın çok şeker bir şekilde sunduğu program. konuğuna bir soru soruyor ve şıkları kendisi söylüyor 'a).. b).. c).. sizce hangisi' diyor. konuğun cevabı ise 1).. 2).. şeklinde oluyor. bence artık sadece soruyu sorsun, şıkları söylemesin, boşa gidiyor nefesi. gerçi elbet bi bildiği vardır ama söylemeden edemedim.
Çok güzel gündemi takip eden lakin az vakit verilen dar zamanda çok işler başaran zekice bir program .Rahatsızlanmış ara verdi en kısa zamanda şifalar diliyorum.
selcan taşçı'nın Mahallenin Schindler'i yazısıyla ayşenur arslan'a ağzının payını vermiştir.

http://www.yg.yenicaggaze...zargoster.php?haber=20201
an itibari ile mehmet altan van ilinin içinde bulunduğu sorunların çözümü için fikirlerini söylüyor.
yayınlanması artık sonlandırılmış program. basında hükümet baskısı yüzünden bitirildiği iddia ediliyor.

öncelikle şunu belirtelim ki yayının sonlarılması gayet iyi oldu, her ne kadar akp baskısı kabul edilebilir olmasa da.
zira bu program başladığından beri hiçbir zaman tarafsız bir yayın politikası gütmedi.
ayşenur arslan denen gazeteci sürekli belli kişileri programına çağırdı, onların propoganda yapmasına destek oldu, birtakım militanlaşmış kalemlerin yuvasına çevirdi programı.

bazı gazetelere de, yazarlara da sürekli arkasını döndü, görmezden geldi.
sanki sorun yaşayan sadece kendileriymiş gibi sadece kendi mağduriyetlerinden bahsettiler, kendilerinin ajitasyonunu yaptılar.

örneğin ben bu hanımefendinin programında, yeniçağ'dan, aydınlık'tan, yurt gazetesi'nden vb. bir kişiyi dahi görmedim.
varsa yoksa 60ların 70lerin devri kapanmış, ordan oraya şurdan buraya dönen solcu artıkları.
e programın kalitesi de o kadar oldu vesselam.

kısacası, akp'nin 10 yıldır yaptığı nadir hayırlı işlerinden biri.

http://haber.gazetevatan....sona-erdi/456413/11/Haber
muhalif sesi önce kısılan sonra cok tepki gelince yanına RTe nin sadık basın bekçisi akif beki verilere yayına girmesine izin vermesine izin verilen muhalif program.
akp nin medyanın iliğini emmesine örnek teşkit eden yapılanma.
aydın doğan ı da dize getirip diledigi gibi süründürdügünü de gösteriyor bu foto.
alayınız midmei bulandırıyorsunuz.
Hep nasıl oluyorda bu kanal kapanmıyor diye düşündüğüm ,bu kanalın en kaliteli hatta tüm kanalların en kaliteli programı.Akif Beki ne arıyor derseniz oda bilmiyormuş yani salağa yatıyorum diyor ama milletin zekasıyla dalga geçmek moda oldu.
ileri demokrasinin bir sonucu olarak bir muhalif program daha yayından kaldırıldı. aslında amaç ayşenur arslandı. akif beki de bu amaçla ayşenur arslanın karşısına konmuştu.
bana göre cnn türk'ün tek seyredilebilir programıydı. bir izleyici kayıp ettiniz ! bundan sonra cnn türk benim için bitmiştir *.
ayşenur arslan tarafından halk tvde devam ettirilen program. oturup dünyayı kurtarıyor kemalistler.