bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    birçok üniversitede bulunur fakat uludağ üniversitesi'nde bu kavram ayrı bir boyuttur.

Bu kadar insan ne yapar orada bilinmez fakat mutlaka bir şeyler bulunur, yemek yenilir, arkadaşlarlar buluşulunur, paten kayılır, internete girilir, falan fıstık.
    6 ... rs ne la
  2. 2.
    ogle aralarında insanların satranc oynayarak, uzaktan kumandalı araba surerek eglendikleri fuzuli ortam
    1 -1 ... sazan
  3. 3.
    (bkz: sozlugu forum olarak kullanmak)
    (bkz: sozlugu forum olarak kıllanmak)
    (bkz: serbest cagrisim yapmanin dayanilmaz hafifligi)
    1 -1 ... cagliari
  4. 4.
    uludağ üniversitesinde okurken geçirdiğim trafik kazasının ardından beni hayata döndüren ve tüm giderlerini üstlenen kurum içi oluşum.*
    -1 ... crypto
  5. 5.
    uzun ama son derece uzun bank sırasında insanlar şuursuzca oturur,muhabbet eder öğle tatilini geçirmeya çalışır,bahar aylarında bir şenlik havasına bürünür,topluluklar stand açar vs vs
    ... strobila
  6. 6.
    uldağ üniversitesi topluluklarının önünde stand açtığı 2004 şenliklerinde parti alanı olarak kullanılan içinde topluluk odalarını ve kırmızı salonuda bulundaran mekan
    ... stone
  7. 7.
    "bütün gün burda ne yapıyorum?" sorusunu akla getirten, getirtmesede yılların kaybedilmesine sebebiyet verebilecek seviyede tehlikeli, küçümen bir sosyal öğrenci ortamı.
    ... cthullhu
  8. 8.
    2007'de yürürlüğe girecek genel sağlık sigortası kapsamında,sağlık hizmetlerinin verildiği kısmının kapatılacağı üniversite birimi yada her neyse...
    1 ... personanongrata
  9. 9.
    (bkz: MEDiKO MU VERMiYORUM)
    1 ... a la folie
  10. 10.
    uludağ üniversitesinin, 2000-2006 yılları arası okumama rağmen derse gidememe sebebim olan, zamanında muhabbettin ve ortamın mükemmel olduğu, 2005ten sonra bozulmaya başlayan güzide mekan. önünde stand kurardık, rs ne lanın dediği gibi paten kayardık... çok keyifli yıllardı
    ... rantulas