bugün

Dolmuş tıka basa dolu ise vites topuzuna oturmak başlıca özelliğidir.

Not: işimiz şaka tabi. Yukarda ki madde gecersizdir.
"Ayy" "çok ayıp" en cok kullandıkları sözlerdir. Döner,lahmacun yemezler. Vejetaryen olabilme ihtimalleri vardır. Kız arkadaşları çok olur. Pembe triko veya kırmızı pantolona bayılırlar. Hemen kırılırlar, trip attıkları gözlenebilir.
adından da anlaşıldığı gibi gel-git yaşayacak erkektir.
aseton var mı şekerim gibi salak saçma muhabbetlere girmeye başlayan erkek.
bursalı veya izmirlidir.gözlem içerir.
En başta film zevkleri eksiktir.
Ayyy şekrrim yerim seni ya diyen küpe takan değişik hareket sergileyene denir.
kendini güldürebilen erkeklerden hoşlanır.
bir dizi izlemeyi,karakter ve kişilikle bağdaştıran gizli ibneleri gösteren başlık.

edit: ben medcezir'i ilk başladığı zamanlar izliyordum.ayrıca nuri bilge ceylan filmi de izliyorum.ayrıca recep ivedik'te izliyorum.ayrıca dardenne kardeşler filmi de izliyorum.eee ne olacak şimdi bana cahil mi yoksa entel damgası mı yapıştıracaksınız?
Iskoçyalıdır. Etek falan.
sevgilisi vardır, beraber mecburen izliyorlardır. karşılıgında saatlerce ps3 oynuyordur.
bütün yabancı dizileri bitirmiştir.
canı sıkılan erkektir. amınakodumun marjinalleri hemen dizilmiş bok atmaya başlamış. tamam siz en iyisiniz.
hayatta olamayacağım erkektir, marjinalim çünkü. yukarıdaki arkadaşa da bok atıyorum buradan.
Malum günlerde beyaz pantolon giyecek kadar özgüveninin tam olmasıdır.
kesinlikle vurduruyordur.
küçükken de bebeklerle oynamıştır zaten. sonra gelir burada ibneliği örtmek için seyretmeyenlere marjinal muamelesi yapmaya kalkar. canı sıkılmış, kendisi ondan izliyormuş ayağı yapar. sanki canı sıkılınca seyredecek başka şey kalmadı. sanki canı sıkılan erkeklerin niye bunu izlediklerinin nedeni farklı oluyor. gerizekalı.
gelir burda başlık açar.
Ilık ve samimidir.
(bkz: akrep burcu) olmasi.
hamurumsudur erkek adam kurtlar vadisi pusu izler.
Bana laf etmeyin ulen.
içkili ortamlara girmez girse bile içmez, kavgada tırmalar ve çimdik atar, diziyi anlatır internetten bile izler ve fanatikliğini yapar.
Şu an alt kattan sesi geliyor sesini sonuna kadar açmış televizyonun, yaşı elli civarı, dökük saçlı ama ısrarla kuyruk yapan kendi halinde bir abi.
denk geldikçe gözlemlemeye çalıştım ancak hala genel bir hüküm koymak zor diye düşünüyorum. çeşitli gruplar var bu konuda:
1) eylül hayranları
2) mira hayranları
3) mine tugay hayranları(karakterin adını anımsayamadım)
4) alayına hayran tayfa

zannedersem dizi genel olarak kadınlar üzerinden prim yapıyor.
not: eylül harbiden iyi hatun.