bugün

inan bana "mecbur" ile "muyum"u birleşik yazmak zorunda değilsin diyecektim fekat bir yazar nicki olduğunu gördüm. olur tabi o zaman misal benim nicke bakınız sıfır boşluk.*
taze* * * * bir yazarmış. hoş gelişler olaaaa.
yeni bir yazarmış. hoşgelmiş. soru eki mu nun ayrı yazıldığı bilmiyorsa gammazlarca başı ağrıtılacak. umarım sadece nickinde böyle yapmıştır.
(bkz: zorunda mıyım)
turkcell reklamlarını anımsatıyor nick.
hayata karşı dimdik duruşunu sonuna dek sürdürmesi gereken güçlü bir yazar.
merak ediyorum da o başlığı nasıl buldu, nerden denk geldi?
tesadüfen okuduğum birkaç güzel yazıdan sonra kim yazmış bunu diye baktığımda entry altında adını gördüğüm yazardır. başarılar diliyorum kendisine.
nesildaştır, candır . hoşgelmiş.
(#15059281) güzel saydırmıştır. *
(#15078691) tarzında entrler girmeye mecbur değilsin denmesi gereken yazar.
youtube türkçesi nicki bende fazla beklenti oluşmamasına sebep olmuştur.
insansan bence bakmaya mecbursun: (bkz: gizem için ilik)
yaşamaya mecbursun.

(bkz: mfö)
(bkz: mecburen)
nesildaştır, hoşbulduk denmiştir canı gönülden kendisine.
nesildaş yazar. hoş gelmiş.

(bkz: dokuzlar örgütü)
(bkz: dokuzlar örgütü manifestosu)
nezaket sahibi, isyankar nesildaş yazar. hoşgelmişiz. ehe.
hoşuma gitmeyen yorumuna rağmen sabah beni güldürmeyi başaran ilk entry. Tebrikler kaliteli arkadaşımız. Mizah anlayışı sağlam.
(bkz: allah bugün benim için ne yaptı/#15487515)noktalama işaretinden sonra bi boşluk bıraksan tadından yenmez diyeceğim ama nickiyle cevap veriyor insana. yemedi mesaj atmak.
güzel bir entry-nick .(#15581723)
oldukça iyi niyetli bir sözlük yazarımız. içli köfteyi sevmeyen bir elazığlı (?!) olarak içli köfte hakkında girdiği bilimsel entry beni güldürmüştür. allah da onu güldürsün.
Hakikaten mecbur mu diye sormak istedigim yazar.

Mecburmusun ?
(#16287892).
(bkz: 16490693) konya veya yöresinden olduğunu düşündüğüm, bir de ah nickinde "muyum" kısmını ayıraydı iyiydi dediğim yazar.
uçurulmuş yazar.
silinmiş, nasıl olur diye merak ettiğim yazar.