bugün

dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
hoşbulduk, kaynnamışız arada iplememiş kimse bizi.
arkadaşın, dostun, adamın en hası. Canına yoldaş, derdine sırdaş adam gibi adam. Varlığına duacıyız.
nicelerine rahmet okutmuş yazar.*
verdiği tütün tavsiyelerinden dolayı şükranlarımı sunduğum yazardır ben de çikolatalı sarma sigara ikram etmişimdir kendisine. Sağolsundur.
sinirlenince triplere bürünen adamdır. canı sağolsun.
beyfendi.
zikim gibi nicki olan yazar.
(#20063040)

maharetli ve nüktedan bir yazardır.
çok ayıp eden trollerin hepberaber amlarına koyacağımız yazar. hem nasıl yapacağımıza kadar planlı. hem böbreklerini de alırım ben.
başı yaz okuluyla dertte olduğu halde, gününü nasıl şenlendireceğini iyi bilen yazar.
seneye istanbula geldiğimde yazıcam buraya şimdiden reserved alıyım bari.
dokuzuncu nesıl kaliteli yazar yazılarını beğenerek okuyorumdur.
küfredilesi yazardır.
küfredilesi yazardır.
başlığıma girmis olduğu eleştiri yönlü entrysinden sonra arkadasim olan çok iyi bir yazardır kendisi, başarılarının devamıni diliyorum.
Hoş bir sohbeti olan samimi yazar.
ömrüm yettiğince 20 temmuzunu kutlayacağım yazardır. 30 yıl sonra da arayıp 'lan mbks bi ömür dinç kal aslanım benim. ' diyeceğim. tabi baska seyler de derim ama günün anlamını ifşa etmeye gerek yok şimdi. kayınvalide gibi hissetmemize sebebiyet vermis mutlu etmistir bizi. allah başını güldürsün.
"pedaldasim" deme samimiyetini ve/veya cüretini nereden kazandigini merak ettigim, fakat tarzini begendigim sevimli yazar.
sen de nasiplendin hadi, seni de öperler.
şuan ankaradan istanbula doğru yollanmış yazar kişisi. candan dostum, canımdan ötedir. ilk gördüğüm yerde kocaman sarılıp öpüp hemen ardından alnına yapıştıracağım bi tane. buna sinir oluyor. ama olsun çok tatlı. özlemek diye de bir sey var. *
dostane ve sıcak selamlarını ileten bisiklet tutkunu yazar. bu açıdan benden çok çok öndedir kendisi. yazdıklarından iki tekere aşık olduğu belli oluyor.
türkiye' nin de şartlarını gözönünde bulundurarak kendisine çok dikkat etmesini istediğim yazar. malum kimse sizi hesaba katmıyor.
hayat da böyledir. 'hesaba katılmak' için sizden çaba bekler.

pedalları dönmeye devam etsin. selam ederim.
"gece gece nerden çıktın" dedirtmiştir. sözlüğe daha sık uğrama sebebim olacak yazardır.
en yakın arkadaşımdır. hep konusur, cok konuşur, susturabileni görmedik. her konu hakkında bi fikri mutlaka vardır. insanların hassas oldugu noktaların üzerine gider. genelde bokunu çıkarır. ama allahı var bazen çıkartmıyor. kimi zaman alıp bağrınıza basarken, çoğu zaman ağzına vurmak istersiniz. bugün canımı ziyadesiyle sıktığı için kendisini de itin götüne soktum şuan. hepsini bi kenara bırakırsak iyiki hayatımın orta yerinde dediğim yazar kişisi.
atışarak tanıştığım, en dokuzuncu nesilinden pırıl pırıl bir yazar.

iyi yazmalar dilerim...
omzuna ihtiyacım var adamım.