bugün

13 milyon euroyu direkt sahaya koysan bundan daha çok gol atardı.
diagne gibi oyuncular çok yanıltıcı.
kasımpaşada kalsa belki daha fazla gol atardı.
diagne küçük takımın büyük oyuncusu.
bizim formamız ağır geldi bu üçüncü sınıf forvete.
umarım seneye üçe beşe demeden birilerine okuturuz.
kasımpaşa'da tek maçını izlemeyen adamlar burada diagne eleştiriyor. adam hep böyleydi zaten. futbolcuda gram suç yok. ona bu kadar parayı bayılanlar düşünsün.
çok uzun zaman olmuştu bir futbolcuya bu derece uzun süreli küfretmeyeli. kaç saat geçti maçın üzerinden içim soğmadı, soğmuyor.

lan 1.50 boyundaki nagatomo o pozisyonlarda atmazdı kendini yere, en az birisini de kalenin içine atardı. gevşek herif.

sezonun geri kalanında maçlara en azından ilk 11'de çıkmamalı bu bu var ya bu. küfür yazmak istemiyorum ama bu işte.

buna bel bağlarsak 3.lük bile makul bir durum olacak bu gidişle.
bir maçta ortalama ayakta durabildiği süre 15 dakika olan forvet.
tiner diye diye kafayı bulan pisilerin dün çokça annesini miyavladıkları fitbolcu.

Tineri biz çekiyoruz kafayı bunlar buluyor ya o biraz şey. Acıklı.
Formasını giydiği takımın büyüklüğünden mütevellit eli ayağı titreyen golcü. Kasımpaşa formasının ağırlığı ve Kasımpaşa'yı mağlup etme hazzı gs'ye oranla çok düşük. Kendisi Anadolu takımından gelmemiş olsa da, Anadolu takımında coşkuyu verdikten sonra büyük takımda balonu sönen santrafor profiline indirgenebilir.
1-penaltı golcüsü,
2- trézéguet olmasa olmaz.
(bkz: balon)
Bu adama 10 milyon euro yani tamı tamına 70 trilyona yakın para verildi. Mitroglu ile birlestirilse Drogba'nın yaşlı halinin sol bacağı etmeyecek, Galatasaray'ın gelmiş geçmiş en balon futbolcusu olmaya aday furbolcu.
iyi sövüyorum kendisine bu ara. inşallah bjk maçında utandırır bizi.
çok balon gördüm ama hayatımda bu kadar şişirilmiş bir balon gormedim.
Ali lukunku bile bundan daha iyi idi.
vasat forvet.

fena olmayan sayıda gol atmıştır galatasaray’da. penaltı falan demek garip, kasımpaşa günleri de çok farklı değildi. bir kere kollektif futbolun içinde bir oyun oynamıyor. biraz hızı, biraz gelen topların kalitesi ile ortalama altı ekiplerde ve bol alanı bulacağı maçlarda gol atması normal sonuç.

galatasaray, fenerbahçe gibi takımlarda forvet olmak oyuna dahil olmaktır. sadece gol sayısına bakılmaz, gole katkı gol ve asist dışında başka bir kavram. o kavram ne yazık ki bu ülkenin en büyük teknik adamında dahi oturmamış ve diagne galatasaray’a transfer edilmiş.

diğer yunan golcü takıma daha çok uyar gibi. diagne’den bir an evvel kurtulup genç ve güçlü bir forvet transfer edilmeli. yunan forvet ile önümüzdeki sezon devam edilmeli. takıma adapte olduğu taktirde fazlasıyla verimli olacaktır.

ama her şeyden önce bu şapşik forvet takımdan gönderilmeli.
senegal’de Tiyatro eğitimi olmadığı için futbolcu olmuş emek hırsızı, zenci Arif erdem.
Kör hakemler de buna prim veriyor, herif penaltıyı hakemi aldatmaktan değil ofsayttan iptal etti. Ofsayt olmasa açık açık Beşiktaş’ın hakkı yenecekti.

Not: 1907
kalıbından utan daha ayakta duramıyorsun aq.
türk futbolu bundan daha iyi bir kitleme görmedi. kasımpaşa resmen kitledi bize bu adamı başka açıklaması yok. forvetler değişse burak bizde olsa garanti 4-0 , 5-0 olmuştu maç. allah aşkına satsınlar şu adamı 28 gol atmış adamı havada karada kapar araplar.
bein sports'un ödül töreninde kasımpaşa'ya ödül verilmemesi şaşırtmış olan forvettir.

(bkz: yılın kazığı goes to galatasaray)
https://twitter.com/nocon...tatus/1125872649530499072
Ömrümüzü yedin be amına koyduğum. Karşı karşıya atamadın, döndü penaltıyı atamadın.
Sikerim senin gibi golcüyü.
itelediler demişmiydik?
demistik.
Yamyam amk yamyam
çikar hoca forvetsiz oyna daha iyi.
Bana vuruyordunuz? Şimdi ne oldu?

https://m.uludagsozluk.com/e/41014009/
hep fener mi kazıklanacak amk az siz kazıklanın.
penaltılarla adamı parlatip bize kakaladılar.
Biz bu kazığı nasıl yedik ya? Jardel lerden drogba lardan geldiğimiz noktaya bak...

Christian dan beri bu kadar kötüsünü görmedim bu takımda...bu herif kasımpaşa da nasıl 20 tanr atmış inanmak mümkün değil.