bugün

ılıklıkta bir dünya devi olmuştur. arada bir manikür pediküre gidiyodur. evet.
hollanda milli takımını gizliden türkiye a milliyi açıktan tutuyordur.
burhan altıntop tur.

https://www.youtube.com/watch?v=mFGR2LtWZYE
Maç muhabbeti yapabilmek için öncelikle futbolu bilmek futbolu sevmek maça gitmek gitmese bile maçları izlemek hiç olmadı skorları takip etmek gerekli. Türk liglerini bitirip belli başlı yabancı ligleri ve oyuncuları takip eden arkadaşlarım var. Onlarla maç muhabbeti yapmak isterim ama bu konuda backround olarak çok yetersizim.

Kim 500 milyon isterde ilk soruda lefter hangi takımın oyuncusuydu dedi onu bile bilemedim. Bana katılsana diyenlere bunu anlatamıyorum. Spor en bilgisiz olduğum konu.
neymar deyince biseyim yok diyodur. *
yuzde yuz gercek. neymar'i tanidigima ben utanmistim.
Futbolla arası olmayan erkektir . Ayrıca bazı futbol bağımlısı arkadaşlara dert olmuşuz sanırım . Yazık.
Bununla beraber ben de siyasette var, ikisiyle de ilgili yorum yapmam, sadece dinlerim.
Öyle erkekler çıkıyor ki hayatında futbol maçı yapmamış onu geçtim 9 aylık bile oynamamış.
Insan gercekten hayret ediyor.
Ayrıca itici olduğunu da belirtmek isterim.
futbola zaman ayırmayan erkektir.*
Endüstriyel futbola karşı harbi erkektir.
dizi muhabbeti yapmayan kadın gibidir.
senelerdir erkek olup olmadığı tartışılmaktadır.
öle bir erkek yoktur yada hiç erkek olmamıştır son ihtimal ise tarzan gibi ormanda büyümüştür.
öyle erkek olmaz olsun.
o ne lan öyle.
bir de dizi konuşsun tam olsun.
Benimdir. Eziyet anasını satayım her gün hemde her gün orul orul molalarda her molada üstelik, yapılan muhabbete sessiz kalmaktır. Maç muhabbeti bile yapamıyorum.
kısır günlerini kaçırmıyordur.
yapmam, istesem de yapamam çünkü hiçbir zaman ilgimi çekmemiştir takip etmemişimdir.

hayatımda bir defa maç izledim.

o da bütün mahalle heyecanla yemeden içmeden kesilmiş şekilde izliyor diye izlediğim galatasaray'ın uefa final maçıydı.

sonuç olarak en iyisini yapan erkektir.
bazen yanımda açıyorlar ibnelik olsun diye birbirlerine düşmelerini sağlıyorum. başka türlü eğlenemiyorum çünkü.
Ucundan kıyısından da olsa, bu konuda muhabbet edebilmesi hoş olur sanki.
Erkeğe yakışıyor mudur nedir, bilemedim.