bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ilk nesli 2002 yılında yollara çıkmış, şeffaf stopları, sportif süspansiyon sistemi ve agresif tasarımıyla dikkat çekmiş, mazda'nın d-segmentinde yer alan modeli. şu aralar 2. nesli piyasada...
  2 -1 ... anything is possible
 2. 2.
  baktım. çevirdim başımı. bir daha baktım. kesmedi. sonra alamadım zaten gözlerimi üzerinden
  şeklinde anlam karmaşası yaratacak cümleleri içinde barındırmaya açık oldukça etkileyici göz alıcı bir otomobil. mazda 3 ün sedan versiyonu gibi biraz.
  3 -1 ... kocamann
 3. 3.
  orta segmente hitap eden lüks konsepte sahip türkiye'de olmasa da avrupa'da çok revaçta olan yakışıklı.
  1 -1 ... berkedede
 4. 3.
  opel insignia ile olan benzerliği gözlerden kaçmamaktadır.
  1 ... astragsi
 5. 4.
  gri rengine tapılası arabadır. ya da mekiktir. baktıkça bakası gelir insanın. kardeşi* ve sevgilisi* de en az kendisi kadar çekicidir.
  1 ... yagmur ve adam
 6. 5.
  en az arıza yapan arabalar arasında zirveyi zorlamasına rağmen, 70.000 km'de 8.000 TL motor arızası çıkararak beni derinden yaralamışdır.
  4 ... reservoir dogs
 7. 6.
  Yeni mazda 6 2.0 motor 165 bg gücündedir 211 nm tork vardır. 1 ay boyunca istinye parkta gösterimi yapılıyor. Ve ayrıca haftasonları da test sürüşü yapılmaktadır. Araç donanım olarak tek tiptir full artı full şeklindedir. Ateş kırmızı olan rengi çok beğenilsede beyazını gören daha çok beğenir. Test sürüşü yapmak istiyenlere her konuda yardımcı olabilirim.
  1 ... alkolik nurcu
 8. 7.
  son nesli; dış tasarımı, iç tasarımı ve tabi ki kokpitiyle beni benden alan japon harikasıdır. türk vergi kanunlarına, "nalet olsun sizin vergi sisteminize" dedirtendir aynı zamanda.

  adamlarının 2.0 litreden aşağı motoru olmadığı için Türk vergi sisteminin azizliğine uğruyor, satışa sundukları model* ise %125 ötv kazığından dolayı 130.000 gayme oluyor maalesef.
  3 ... scrikss
 9. 8.
  2015 modelinin hem çizgileri , hem uzun ve kaslı görüntüsü hemde iç dizaynı, kendisi sınıfındaki araçlara fark atar. mükemmel bir sürüş keyfi ve güven veren görünüşü ile 2015 yılına damga vuran arabadır kendisi.
  ... viragon
 10. 9.
  mazda 6
  mazda 6
  mazda 6
  mazda 6
  4 ... eyaskbengeliyorum