bugün

Eski Capital Radio Djlerinden Kaan Taylaner ve Özgür Aksunayı bünyesinde bulunduran, kaliteli olduğu burdan belli olan radyo.
95.8 Frekansında şu sıralar test yayınlarını yürütmektedirler.Mottoları "maximum music" tir.
Bir nevi capital max fm olmuştur.
Şimdilik Ankara'da yayın yapmaktadır.
2008 Aralık ayında KBN Inc. tarafından kurulan ve 23 mart 2009'da test yayınınlarına başlamış olan nefis radyo. Özgür Aksuna, Kaan Taylaner, Müjde Taşdöven, Nilüfer Kızılkaya gibi başarıları kanıtlanmış sesleri kadrosuna dahil etmiştir. Kısa süre içinde de normal yayın akışına geçecektir.
26 Mayıs 2009 tarihinde test yayınlarını bitirip, normal yayın akışına geçmiştir. an itibariyle de tampon tampona trafikte türkiye online ve kaan taylaner yayındadır. nasıl da özlemişiz.
eskişehir yolu tarfiğinde kilitlenmişken radyoda yakaladığım tanıdık sesi(it's kaan) takip etmem sonucu keşfettiğim müthiş listelerle 2 günde gönlümü fetheden ve radyonun 1 inci düğmesini kapan radyo kanalı. ankara'da 95.8 frekansından yayın yapmaktadır. dj lerin eski capitalci olması ayrı bir lezzettir.
eski capital radio dur basbaya. tekrar sabahları özgürle uyanıp akşamları kaanla eve dönmek ve saat başı birer dakikalık haberleri nilüfer'den dinlemek çok güzel. ayrıca kbn grubuna ait bu radyonun yeni iş alanları görmeye değer, facebook'ta ki grupta fotoğrafları var hakikaten aşmışlar olayı. ankara'da muhtemelen çankaya civarlarından biyerden yayın yapıyorlar.
naytii fayf poyint eeeyt mekss efeeeeeemmmmmm.
herşeyden bunaldığım sınav haftalarında bana moral ve huzur veren, hoş şarkılarıyla gecelerime renk katan sabahlama arkadaşım.
yayın akışı aşağıdaki gibidir:
07:00 / 12:00 – özgür aksuna
12:00 / 17:00 – nur şentürk
17:00 / 19:00 – kaan taylaner
19:00 / 00:00 – sertaç türk
http://magazin.milliyet.com.tr/maximum-muzigin-max-i-/yeliz-aras/magazin/yazardetayarsiv/25.09.2010/1292910/default.htm
adı ingilizce, çaldıkları ingilizce , cingıllar ingilizce. dj.lerin diliyse türkçe.
acaba yaratılmak istenen inglizce türkçe harmanı bir şey mi?

amcam havadan sudan bahsediyor. ankara bugün yağmurlu, 20 derece diyor. sonra anons şöyle : burası max fm, maximum miyuzik ! miyuzik ne lan allahın öküzü?

haber bülteni giriyor. tarım bakanı bilmem ne demiş. bitiyor. cingıl şöyle: nayti nayn point eyt...evet siz gerizekalı türkler frekansımızı zaten biliyor olmalısınız, bu anons yabancı dinleyenlerimiz için..

hatun dj anons yapıyor, sonbaharda hastalıklara dikkat vs. diye..hoooppp cingıl giriyor.
dabulü dabulü dabulü dat maxfm dat kom dat tiar.

bambaşkaymışsınız.

maksimum miyuzikkkkkk...
eski capital radio olması ümidiyle bizi kandıran radyodur. yayıncı kadrosu dışında capital'dan eser yoktur. bütün gün country müzik denen o zevzek müzik türünden şarkılar çalıyorlar. adını sanını duymadığımız isimler. ben daha kendi ülkemin halk müziğini dinlemezken, amerikanın halk müziğinden bana ne yahu. capital radio'mu geri istiyorum.
Capital Radio'yu dinleyen bilir.O döneminin efsanesiydi.Hayatım Kaan ve Özgürle geçti diyebilirim.Sonra lanet Virgin Radio ** Capital'ı satın almış frekansının üzerine bir güzel abanmış tımtıstımtıs şarkılarla içimize daral getirtmiştir.Eski Capitalcılar başta Kaan Taylaner ve Özgür olmak üzere Ankarada maxFm hayata geçirmişlerdir.Çalınan şarkılar öyle heryerde çalınan şarkılara benzemez.Size huzur veren yıldızların altında dinlenicek türden şarkılardır.Şu anda bildiğim kadarıyla sadece Ankarada dinlenilmektedir Ama zamanla Tüm Türkiyeye yayılacaktır umarım.Dinlemek isteyenler online dinleyebilirler http://www.maxfm.com.tr/

An itibariyle Joan Osbourne One of Us Çalmaktadır
oldukça başarılı yayın yapan, tesadüfi dinleyip vazgeçemedim ankaradan yayın yapan net üzerinden dinlenen radyo frekansı..
kaliteli müzik yayınlamayı ilke edinmiş güzide frekanslardan birisi. uzun bir dönem dinlemişseniz başka radyo kanallarına uğramaz oluyorsunuz.
Bir zamanlar radyonun başına oturup düğmeyi çevire çevire küfretmemi engelleyen radyodur kendisi. Nur Şentürk'ten şarkı istediğinizde içtenlikle çalınması yaklaşık olarak garantidir. Şu sıralar fazlaca çaldıkları şarkılar:

- Taio Cruz- Dynamite
- Deep Purple- Soldier of Fortune
- Kenny Chesney- Somewhere With You
- Charlotte Sometimes- How I could Just Killed a Man
- Muse- Neuturon Star Collision
- Wonders- That Thing You Do
- Kotadama- See You Tonight
- Green Day- 21 guns
- Jennifer Braun- Satellite
- Theory of a Deadman- End of Summer
- Script- If you ever come back
- Joe Cocker- First We Take Manhattan
- Colbie Caillat- I do
- Vega 4- Life is Beautiful
- Jared Lee- It's Over(goodbye)

- Aerosmith- Dream On : ki kendisi benim favori şarkım olmayı başarmıştır!
bilgisayar açılır, internete bağlanılır, web browser açılır, adres çubuğuna http://www.maxfm.com.tr yazılır ve açılan sayfadan listen live tıklanır.

daha sonra internette bakılacak sayfalara devam edilir.
sabahıma güzellik katan radyo.
araba da hergün dinlediğim dinlemek istediğim radyo, zira eve gelince yorgunluktan sızmak tek eylem oluyor akşamları güzel ülkemde.
sadece ankara'dan yayın yapan ama internetten tüm türkiye'ye ulaşan radyo.

internetten dinleme olayını çok güzel tasarlamışlar. dinlediğiniz şarkının kime ait olduğunu, adını ve sözlerini görebiliyorsunuz. ayrıca grup/şarkıcı hakkında genel bilgiler de veriliyor. dinleyin, dinlettirin efendim.
93 yılında henüz ilkokula giderken abim sayesinde tanışıp hot 40 count down'u ile bağımlısı olduğum capital raido'nun yeniden oluşturulmuş halidir. kesinlikle eski formundan hiç birşey kaybetmemiştir. boş konuşmalar yerine hit musicleri bize sunan eşsiz radyodur.
Capital Radionun sahibinin radyoyu milyon dolarlarla * satmasından bir kaç yıl sonra 95.8 radyo umut'u 320bin liraya satın alarak yeniden radyoculuğa döndüğünün resmi kanıtıdır...
bütün gün dinlenilebilecek tek radyo denilebilir, şarkıları güzel bir de ota boka karışan dj'leri yok e daha ne olsun. *
trafikte, yolda, uyumadan önce, derste sıkıldığın anda her an her zaman dinlenebilecek. dıptıs çıktıs tan arınmış kaliteli müzik yayını yapan radyo kanalı. bağımlılık yapmaktadır. radyoyu yeniden sevdirmiştir.
pazar sabahları evde hafif hafif dinlenilmesi gereken radyo. o değil de iş yerinde sürekli açık bu. inanılmaz entel bir tavır sergiliyorum. atölyeden usta iniyor yanıma. bir kibarlık bir kırılmalar sormayın gitsin.

şaka maka. yormayan bir radyo.
pek güzel, pek iyi olan, kendini tekrarlamayan radyo kanalı. severek dinliyoruz.