bugün

altıncı nesil yazar arkadaşımız. hoş gelmiş sözlüğe.
kelime, cümle sonlarina noktalama i$aretlerinin konmasini gerektiğini öğrenmesi gereken yazar.

ho$geldin diyoruz.
sözlüğün yeni leziz tatlarından.cizgifilmden firlamis gibi her tarafindan tatlilik fiskiran canayakin 6.nesil yazar.
kendisi ile tanışma fırsatı bulduğum yazar. hangisiydi lan unuttum.
karatekir le birlikte sakarya' lardan kalkıp zirveye gelmiş ... bizi çok mutlu etti hem öylesine canayakın, güleryüzlü, sempatik, hoşsohbet... tanıştığıma çok memnun olduğum yazar...
doğumgünü kutlu olsun yazarıdır. hap-pee birthday insanıdır.
iyi ki doğdun, nice nice senelere denilesi yazar.
mutlu yıllara mavibaron, sağlık ve mutlulukla....
arü adamıdır kendisi.bu bir ünlem olarak yer etmiştir hayatında.aldığı darbeler pek önemli değildir kendisi için, her koşula dayanıklıdır, test edilmiştir kendisi.ekmek ve su ile beslenen boru anahtarı beyinli sürüngenleri iyi gözlemler.malzeme deposudur kendisisallasan manyağa değer bu hayatta, bu adam da manyaktır ama değişik bir manyak canlı kişisidir.yollarda (bkz: poligon) noktalarını çok iyi yakalar, hayata dair çok sağlam felsefe yapabilir, kendini hiçbir zaman önemli adamların yerine koymaz; çünkü buna ihtiyacı yoktur.kendisi kendi içinde önemli bir adamdır.kimsenin bunu bilip bilmemesi önemli değilidr onun için.
bir de sağlam yazar yahu.çok konuda fikir sahibi bir herif lan bu.vakti zamanında sözlüğe bağırta bağırta * soktuğumuz, şimdi ise çarşıya iki dakika gitmek için sözlük başından bağıra bağıra kalkan bir adam olmuştur.çok da romantiktir.*
zirvedit:tren ebemizi yad etti.
kutlaedit:doğum günüdür bu herifin.doğum günü kutlu olsundur.nice yıllaradır.happy birthday'dir.iyiki domuştur, yaşasındır.
(bkz: ben bu herifi seviyorum)
çok güzel konuşan, lafı gediğine koyan; güleryüzlü fikirdaş yazardır.

doğum günü kutlu olsun insanıdır aynı zamanda.
şeker insan. bir başka bahar o. seni çok sevdim mavi baron. başarılar, mutluluklar senin olsun.
mavili iyi bir yazardır. tanıdığıma memun olduğumdur.
ayrıca ömründen bir yılda daha gitmiştir. nice mutlu yıllara.
alaaddinde yürüken kendi kendini döt eden yazardır.

+karşıdan gelen bir bayan ve bu bayanın giydiği bi şalvar ve altında converse(hemde all star hee).
düşünülür bu anda.
ulan şimdi converse kelime anlamı ''zıt, karşıt''
şalvar ne ayağ be aga.

hani derler ya önce kendine bak diye.
iş bankasının orda biraz soluklanırkene biraz kendime baktım ve şunu gördüm.
+yüzde bi top sakal.
uzun favoriler ve converse.
dışardan bakıldığında anarşik diye tabir edilecek bi tip.
ama tişörtüm ny(new york)bezbol takımının tişörtü.
haydaa ulan millete laf edeceğimize ilk önce kendimize bakmalıyız diye düşündüm.
o an tişörtü çıkartmak istedim.

hayır solcu değilim ama iğrendim bi an kendimden.
bu da bana ders olsun.

zevk meselesi diyeceksin ve saygı duyacaksın. avrupadaki insanlar gibi ve avrupalı olmak böyle bir şey herhal. en azından ilk adımı.
samimi, esprili ve düşünceli sözlük yazarı; kendisine teşekkürü borç bilirim.
gün itibariyle bir çok kişiye ayar vermiş ve bazılarına trip atmış, kimilerine yol göstermeye çalışmış ve kimilerinide hayatındaki başarısı için takdir etmiştir.
günlük görevini yerine getirmiş.
ben bir hayat öreğtmeniyim kim ne derse desin en iyi bildiğim işi yapıyorum.
hoşsohbet yazar, yardım da eder hani*.
saatlerce kavga ettiğim şimdi de muhabbet ettiğim yazardır.
barışmak için şartları olan yazardır.
sadece unutmayana küsmüş bir yazar değildir.
yorgun yazardır.
dert anlatmaktan yorgun olanı hemde.
insanlara bir şey anlatmaktan yorulan hemde.
dinleyen dinlemiştir.
bu saatten sonra ağzından gram dahi nasihat çıkmaz hiç merak etmeyin.
iyi bir yazar saglam yazilari var.