bugün

http://www.mynet.com/habe...-ayi-kacirmayin-1943755-1

yüzyılda 5 kez olan doğa olayı. bu gece olacakmış. evet.
Şarjımızı fulledik bekliyoruz ayıdır.
bir bira çeşidi.
Heyecanla bekliyoruz.
sıradaki 2 mavi ayın ise 2018 ve 2022 yılları civarı olması bekleniyormuş.
An itibariyle gözlenmeye başlanmıştır. kraterlerde Belirgin bir mavilik mevcut lakin daha çok mevcut sıcaklardan dolayı bakır renginde hala.
Kızılaydan izleyeceğimdir. Ya da tunalı. Bilmiyorum duruma göre. Kesin olan şey ise conal fowkes'tan blue moon eşliğinde izleyeceğim.
Kıyamet habercisidir. Sonrasında savaşlar ve depremler gelecektır.
akp döneminde gerçekleşmiştir.
tüm ekipmanlarımı toplayım dışarda beklemeye geçtim fakat hala yok bulutlar izin vermiyor şansımı s*keyim.
yoktur.
fantazi yapmayın lan, değil mavi, normal ay bile yok amk. üstelik sıcak da cabası.
troller yüzünden haber sitelerine düşen yalan haber. sabah sitesi yayından kaldırmış. işin aslı
http://www.sonbisey.com/3...gili-bilmeniz-gerekenler/
Arkadaşlar ben altın sarısı ve beyaz görüyorum.

T: şirinlerin bir şeysi olan aydır. Tam hatırlayamadım teferruatı.
Hani bugun ay mavi olacakti gene kandirdin bizi Nasa allah bilir uzaylilar falanda vardir kandiriyorsunuzdur.
MÜSLÜMAN uydurmasıdır. Nerde lan.
Ben hala göremedim. Kandırıldım.
niyeyse hala görülemeyendir.

zaten bence insanlar olarak bu tarz şeyleri fazla abartıyoruz. bir şey sadece rengi olağandan farklı olduğu için değer görmemeli, başka şeyler de sunabilmeli.

misal, mavi ay aynı zamanda dünyaya bir soğuk hava dalgası da gönderebilmeli.

o zaman biz de deriz ki "aa mavi ay bize soğuk hava gönderiyor. teşekkürler mavi ay."

hal böyleyken mavi ayı takdir edemiyorum ki mavi de değil.

mavi olsa bile bence verilebilecek maksimum önem, yürürken "anaa aya bak mavi" diyip muhabbetin devam ettirilmesidir.

arz ederim.
la herkez görüyormuş sözümona bir ben göremiyorum,

cihangir taraflarından görenler haber versin

nasıl görülüyor la bu.
Lan ne mavisi, normal olan ay bile yok gök yüzünde...

ayı çalmışlar.
efsane dizidir , bruce willis oynar (bkz: evet o zamanlar saçları vardı) ayrıca izleyen bilir (bkz: topesto)

Ayın mavi rengini göremeyeceğiniz , ayın 28günlük ama biz 31 gün falanca felancasından dolayı görülecek , bir sonraki görülmenin 2018 ve 2020 de olacağı doğa olayı , aslında görülecek bir şey yok dolunay işte.

Zonguldağın merkezinde bulunan nezih bir bilardo salonunun adı.
Herkesin uyumasını bekliyorlar, şirinler Dünya'ya kimse görmeden inecekte o yüzden veya biz kötü insanlarız hem şirinleri hemde mavi Ay'ı göremiyoruz (bkz: olamaz mı olabilir)
(bkz: Nasanın troll yuvası olması)
Diyarbakır'dan görülmeyen mavliğe sahip bir aydır...
Arkadaşlar siz ne renk gördünüz, sarı beyaz mı, mavi siyah mı?

Diye sual ettiğim trolleme, bakıyorum bakıyorum fark göremiyorum.
bu gece ay da yok

yoksa akape onudamı pazarladı.