bugün

"bi kadın şampiyon olmasın mı" tarikatı sayesinde şampiyon yapılmıştır.

biraz da hasan'ın kabahati, tabii..
parası neyse vermiş şampiyonluk için.
final yayınını şimdi izledim bir tabak yapmış Somer şef bıçakla kesemedi bile ben anlamadım bu adam restoranında bıçağın bile kesmediği bir hamuru müşteriye sunuyor mu acaba.
Masterchef all star 2024 şampiyonu. Boğaz manzaralı saray gibi bi evi var.
Malum şahsın kurgu kokan yarışmaları, neyine şaşırıyorsunız?
2 dilim kaz eti üstelik. Kaz eti 10 saat odun ateşinde kaynamadıktan sonra ağzıma sürmem. Torpilli hint gurusu.
Dün hasan büyük bir şanssızlık sonucu elenirken esra’yı yere vuruyorlardı, bugün iki dilim et parçasına destan yazdılar..
Tahsin in tabağına kusur bulamayıp, düşük puan veren, esra ya danilo nun hata bulup 8.5 verdiği çok afedersiniz ama yarak gibi puanlama ve sonuç.

Ağlayarak kazanılan tek yarışma.

Evet
Şampiyonnnnn. Ulan hak eden kazandı. Tahsin lolipopu kazanmadığı için çok mutlu oldum..
görsel
Bu gece en koyu fondöteni mi kullanmış nedir Arap bacı gibi olmuş?
Şahsi düşünce:
Dün elenmesi kesinken, hasan’ın hatası nedeniyle finali kucağında buldu. Umarım elenir ama zor gibi.. alacak sanırım, yarışmayı..
Lolipop gibi konuşan tahsin şampiyon olursa çok üzülürüm.

Dilerim bu sene esra şampiyon olur..
2 tanedir. 2018deki esra ve 2020deki esra. 202odeki esra bu sene all stardadır. ötekinden haber yok.
Son 4'e kalma potansiyeli yüksek yarışmacıydı. Erken veda etti.
Masterchef in en becerikli en hamarat oyuncusu gitti gerçi kadın başarılı yolu açık..
Haksızlık...
dudaksız daha doğrusu rujsuz yarışmacı gitti.
Masterchef Türkiye'nin Bu seneki türbanlı milf kategorisinde yer alan 41 yaşındaki kadın..

Ahanda resmi

görsel
yarışmadan elenmiş iki gözümün çiçeği.

görsel
Yaşına göre taş olan yarışmacı. Evet.