bugün

--lost spoiler--
ben linus'un kızı alex'i öldüren, Danielle Rousseau'yu öldüren ekibin başında bulunan eski bir asker. adayı basıp ben linus'u yakalaması için widmore tarafından görevlendirilmiştir.
--lost spoiler--
--spoiler--
o. çocuğu paralı bir asker. dizideki en sevimli hatunu * kafasından sıkarak öldürmüştür. bunun üzerine benjamin, black smoke u salmıştır, ama arkadaşa maalesef bi cacık olmamıştır.
--spoiler--
dişlerini sıkarak konuşan, cüssesine rağman badem kadar ağzı olan afedersin ama sözlük veledi zina galiba...
lost'un 4. sezonunda, lost familyasına karışmış karakter.

-spoiler-
black smoke'un bile bu herife bir şey yapmaması, bizleri umutsuzluğa itmiştir. yok yani kaçarı yok, illa ki adadan bir kaç kişiyi daha yiyecek bu herif.
-spoiler-

bu karakteri canlandıran kişinin-hayvanın adı kevin durand'dır.
--spoiler--
koluna bağlanan cihazın ne olduğu merakla beklenmektedir. kalp atışına bağlı bir cihaz olması, basit bir teori olur.
--spoiler--
kolundaki cihazın gemideki c4 lerle ilişkisi olduğuna inandığım lost karakteri.
--spoiler--
4. sezon finalinde öldü. benjamin kızının öcünü almak için boğazına bıçak sapladı. ama bu arada kolundaki verici, gemideki c4 leri aktif hale getirdi.

şimdi öldü diyorum ama birgün topkapı'da simit satarken bile görebilirsiniz.
--spoiler--
--spoiler lost--

Alex'i öldürdüğü için Tania Raymonde fanı bir arkadaşımdan edepsiz küfürlere maruz kalmış olan lost karakteri. (bkz: nasıl kıydın alexime şerefsiz)

4.sezon finalinde nalları dikmiştir. Ben kendisini öldürerek Tania Raymonde fanı arkadaşımın da yüreğine bir nebze olsun su dökmüş oldu.

--spoiler lost--
ne kadar kötü, hatta psikopat olsa da ultra karizmatik bir karakterdir. paçalarından akar adeta.
32 dişiyle son derece sinir bozucu gülüyor ancak kendisinde iş var, iyi aktör.
lost dizisinin en acımasız karakteri. ben ile pazarlık yaparken alex'i, adaya geldikleri geminin kaptanını öldürmüş, doktorun boğzını kesmiştir. michael ise tutukluk yapan silah sayesinde keamy'nin gazabından kurtulmuştur. ha keza flashsideway bölümlerde jin ve sayyid kurbanları olacakken ucuz yırtmışlardır.

ne kadar acımasız olsa da konuşması, duruşu ve sarkastik gülüşüne hayran olunası bi insan.
the strain dizisinin başrollerinden. adamın dibidir.
güncel Önemli Başlıklar