bugün

Yeni bir yazar. Hoşgelmiş. inşallah kızdır.
tarzı fena halde morganize islere benzeyen yazar. şahane bi örnek:

gideceğiniz yere götürebilirim diyen minili kız/#16263691
fantazi kurmaktan kafayı kırmış yazar. gerçek hayata dönmesi dileğiyle.
göğüs kılı alıp almamakla zeka düzeyi arasında yüksek düzeyde ilişki bulmuş (r=0.86) dahi bilim insanıdır. *
dünyanın en güzel kızı başlığına her gün* sienna miller yazan yazar.
facebook kullananların sanki biraz beyinsiz olması
Başlığına ;
-vardır böyle bir durum. facebook un amacını nedir yani? fotoğraf paylaşıp yaşam tarzını, nasıl yaşadığını, ne yaptığını bildirme fasilitesi mi? yapıyorsun yapıyorsun bize ne yani?

Demiş yazar. Sanirim facebook amacini anlayamamış. Face in amacı da tam budur zışte. Eklediğin arkadaşının neler yaptığını görebilmek.

Ha sen bize ne yani dersen de arkadasini listeden çıkarırsınız biter. Sanki güney korede yaşıyor da sanki çin de yaşıyor da google dan mahrum baidu arama motoruna muhteva edilmiş havası hakim yazarda.

Begenmiyorsan listeden sil. Oraya buton koymuşlar.
10 gün önce açtığı göğüs kıllarını almayan insanın zeka seviyesi başlığını her gün up'layan yazar. neyin amacında anlamış değilim. göğüs kıllarını almayan adamdan önce kendi zeka seviyesini incelemesinde fayda var.
açtığı başlıklara olmamış bu dedirten yazar hele hala güncel tuttuğu bu göğüs kılı meselesi.
(#18441833) bir eksi daveti daha, seni de kırmayalım.
dostum güzel demişsin ama bu bildiğin şehla. *

http://galeri.uludagsozlu...el-k%C4%B1z%C4%B1-303415/

haşa bok atmak değil derdimiz ama madem sadece seçiyoruz, charlize theron var mesela, buna koyar havada karada. *
(#19359109)

aklımdan geçenleri yazmıştır.
Zamaninda bir türk kizi tarafindan aldatilmis olmasi muhtemel yazar. Suan ise acisini bizden cikariyor. Ben ama soyledim bu kizlara lez olun insanlara da kendinize de cektirmeyin diye.
(bkz: #19758861)

gece yarısı altıma sıçtırmış yazardır
korku furyası yazarıdır.
Anladigim kadariyla basliklarda chp ye oy toplamaya calisan yazar. Aslinda mantigi dogrudur, solun birlesip akp yi yikmasi gerekir oylarin bolunmemesi gerekir. Tamam buraya kadar haklidir. Ama yazarimizin kilicdaroglunun ne derece sevilmediginden haberi yok sanirim. Tek care, chp ye duzgun bir lider ve butun solun chp ye oy vermesidir. Ust uste acilan basliklari gorunce bunu belirtmek istedim.
chp'yle kafayı bozmuş ergen. azcık düşün de ufkun açılsın. chp mhp akp hepsi aynı yere hizmet ediyor zaten.
ailesinin evde chpyi çok övdüğünü düşündügüm yazar, malesef chp yi bi halt saniyo.
Ulu önder che'nin çantasından nutuk çıktığına inanan tayfadan olabilitesi yüksek bir adet hanım evladı tosuncuk.
(#20501183) playboy'dan aradılar dostum. 1-2 tane daha bunun gibi hikaye yazarsan dergiyi posta gazetesine dönüştüreceklermiş. ilk köşe yazarı senmişsin.
(bkz: dokuzuncu nesil silik)