1. 1.
    12. nesil yeni yazar. muhtemel paralı aktroll. marjinal değil ama marjinal kelimesiyle kafiyeli, daha kısa ve gayet de güzel bir sıfatı hakediyor. söyleyemiyorum.

boşgelmiş. tez silinsin inşallah.
    5 -3 ... serdarsl06
  2. 2.
    Gelir gelmez iftiralara, yalanlara ve karalamalara başlamışlar. Meral akşener'i eleştiren, sevmeyen herkes aktroll mü oluyor size göre? Akp'ye muhalefet eden herkese fetöcü diyen akçomar kafasından ne farkı var bu kafanın?

sadece akçomarlara değil türk milliyetçiliği ve kemalizmin aleyhindeki bütün unsurlara düşman olan yazardır.
    6 ... marjinal turk fasisti
  3. 3.
    aktroll değilmiş. özür dilerim. onun haricinde söylediklerimin arkasındayım.
    3 ... serdarsl06
  4. 4.
    Hem kemalist hem faşist olunmaz. Kemalist olduysa zaten faşist olmuştur. Evet.
    -4 ... hepinizi sevmiyorum
  5. 5.
    yüzde 86,07'si türk kanı taşımaz %99,012 'si ise türki kültür ile sıfır alakalıdır.
    1 -1 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    Anlatmak istediklerini net ifade eden Çizgisi belli yazardır. Okuyoruz.
    1 -1 ... rumpelstiltskin
  7. 7.
    tayyipçi terör artığı. has pkk'lı.
    1 -2 ... o halde umabilir miyim
  8. 8.
    Neden akp'ye asla oy vermeyeceğini şu entrisinde uzun uzun açıklamış yazardır:
    (bkz: #40860987)
    Akp'li ya da Tayyipçi olsam zahmet edip böyle uzun uzun yazarak partimi kötüler miyim?
    1 ... marjinal turk fasisti
  9. 9.
    ölümüne akplidir.
    7 -1 ... true
  10. 10.
    Akp'ye neden oy vermediğimi burada uzun uzun açıkladım. Bana akp'li iftirasını atanlar okusunlar:
    (bkz: #40860987)
    -4 ... marjinal turk fasisti