bugün

bir gün ormanda geziyordum, ağacın köşesine geçmiş ağlıyordu, ne oldu didim ve başını okşadım. Marulumu çaldılar didi, işte o zaman dünya başıma yıkılmıştı. Adeta gözlerime perde inmişti. Hemen elimi belime attım, silahımı çekip vuracaktım onları oysaki benim hiç silahım olmamıştı. Yıkılmıştım, bi çare gönül. Aniden kalk gidiyoruz didim! Niriye didi? 'sahile balıkçıya' der demez gözlerinin içi gülmeye başladı, anladımki keranacının canı rakı çekmişti.
içtik, içtik ve yine yeniden içtik. Zil zurna serfoş olmuştuk, garsona seslendim 'bayannn', halbuki garson erkekti. O derece sarhoşuz. Bir baş marulu paket yaptırdım ve sırtına yükledim ama nasıl sevindi nasıl sevindi adeta tavşanı koşuda geçecekti. Mutluluktan gözlerim dolmuştu ve o yoluna gitti ben yoluma...
bu yazarın nick altını takip etmek çok zor. şahsen okudum diyemem ama insanların ne yazdığı önemli değil, nasıl düşündüğü ve davranışları, sohbetleri ile tanırsınız. düşünceli bir yazar. kaldı ki beni takip ediyor nasıl iyi bir yazar olmasın. *
dün radyodan dolayı bizde kaldı bir arkadaşıyla beraber.

ulan ben uyuduğum için, sabah annemlerle kahvaltı yapıp muhabbet edip gitmişler.
insan bir uyandırır kodum yerinde.
http://www.uludagsozluk.com/e/26427741/

başvurular başgan tospiğe.

(bkz: marjinal tosbağaları yaşatma ve sevdirme derneği)
istatistikleri hoplatan yazar. birisi buna dur desin, yoksa ben demesini bilirim.
dur!!
dedim. evet.
görsel
Renkli saç tutkusu olan tosbik yazar.
(bkz: moonlight sonata dan karşılık alamamak/#26343445)

moonlight sonata'nın sevgilisi olduğunu iddia ettiği yazar.

munlayt ben erkeğim. sen de öyle olmalısın.

ben aseksüelim. takılma bana. homo olsam belki sana bakardım bereni çıkarmak kaydıyla.
Dosbik arada açık oyluyor varlığını belli ediyor saolsun sevimli. Yalnız 11. Nesil için söyledikleri hoşuma gitmedi. Ben de 11. nesilim amk az ağır ol dosba koşmak davşan işidir.
iyi bir insandır.

Not: aseksüel değilse yerim ben bunu.
evine gitmeyi unutan yazar olabilir . sağ frameden sürekli marjinal tos.. * başlık açtı, bilmem neye bilmem ne dedi, bilmem kimin bilmem ne şekilde saçını çekti, bilmem kimin çükünü kopardı diye bir dedikodu fışkırıyor.
bence biz +laşıyoruz. *.
radyo ayağına sürekli bizde kalan yazar.
aşağı katta odası bile var artık.

geçen arkadaşlar gelecek topluyorum yatakları annemden ''toplama orası marjinin'' tepkisini alınca bıraktım.

gece dolabı bile karıştırıyor ibiş.
geçen gece sütü kafaya dikerken yakaladım.
töbe bismillah ağzımdan böyle bir kelime çıkmadı ama olsun.

edit: hamdolsun yani olsun derken.
töbe bismillah am dolsun demesin.
Aman andolsun demesinde. Ota boka ant içmeye gerek yok.
Tam güleceğim içime bir gülmek geliyor.
urangudan sonra sözlüğün gelmiş geçmiş en teneke yazarı.

https://www.youtube.com/watch?v=zIoKyY47X3w
teneke olmayan yazar.

teneke ne lan!?
dertli yazar.

hemen ilgilenin.

''resmen ilgi budalasısın maskara'' (övgüydü ben değiştirdim ilgiye)
Hele bu tosbik ne etti size la yazarı.
içimdeki renkli saç manyağını tekrar açığa çıkartıp taksimden kutu kutu saç boyası almama neden olan şahıs.........
aha renkli saç!

derdim bitti arkadaşlar hadi bb.

bizi yannız bırakın.
işsiz, gerçek anlamda işsiz, dolayısıyla fakir adam kırıntısı. ama bakmayım burda revaçta , keyfi yerinde. acıyorum.
memesi de yok ama neden bu kadar ilgi odağı oldu diye merak ettiğim yazar. * *
işsiz olmayan, klavyesinin çatırtısıyla para kazanan yazar.

Sanırım Sözlükten para kazanamayanlara dert oldum. Sie qo

Not: memem var bi çift ama aseksüelim.
Ulan o keşke o başlığa öyle yazmasaydım!

(bkz: kız sanılıp erkek olduğu anlaşılan yazarlar) buraya erkeğiz dedik yarra yedik la daha çok yavşıyonuz.

Eğer ters etki yaratacaksa tamam kadınım amk. Bundan sonra böyle bilin.

Açıklıyorum; tosbik kadın yazardır *