bugün

--spoiler--
dikkat ediyorum bizim okuldaki liseliler arasında bu tiplerden bolca vardır.
--spoiler--

eğer bolca varsa onlar marjinal değillerdir. ayrıca cnbce izlemenin neresi kötüdür. akasya durağı mı izleyelim düriyenin güğümlerini mi izleyelim ?
ben diyorum how i met your mother sen diyosun papatyam
ben diyorum the big bang theory sen diyosun çocuklar duymasın. oldu mu, bence olmadı.
"futbol konuşmazlar"
televizyondan nefret eden biri olarak futbol konuşmanın cnbc e ve marjinallikle alakası olmadığını düşünüyorum.

cnbc-e de yayınlanan diziler dünyanın pek çok yerinde beğenilmiş ve gerçekten güzel dizilerdir.illa arka sokaklar kurtlar vadisi izlemek mi gerek ?

internetten dizi izleyen biri olarak yabancı dizilerin ve onları izleyenlerin gözü kapalı biçimde eleştirilmesi çok saçma geliyor.
cnbc-e deki dizileri izleyen ama anlamadığı için sıkılan malozun feryadıdır.

edit: lan o değil cnbc-e den toplasan 2-3 dizi izlerim. yani arkadaş sırf marjinal lafını kullanmak için başlık açmayın lütfen. ergenlerden bir farkınız kalmıyor. ota boka marjinal demeyin gözünüzü seveyim.
marjinal, çizgi dışı veya sürü dışı anlamına geldiğinden, saman tv izleyip de çizgi içi olmaktansa, cnbc-e izleyip "marjinal" olmak evladır.
marjinal aykırı anlamına gelir. cnbc e izlemek ne zamandan beri aykırılık oldu ? akasya durağı izlemekten eminim daha iyidir.

(bkz: marjinalliği karıştıran tip)
marjinal olmak için daha çok uğraşması gereken tip.
--spoiler--
dikkat ediyorum bizim okuldaki liseliler arasında bu tiplerden bolca vardır.
--spoiler--

(bkz: liseli detected)
marjinal olmak için değil beğendiği, sevdiği için izleyen tiptir.

akasya durağı, arka sıradakiler falan mı izlesinler yani?
cnbce değilde e2 izlemek daha marjinaldir, çok marjinal olmak isteyen onu izlesin, tabi intermediate seviyesinde ingilizce şarttır keza çevirilier berbat.* * * * * * *
marjinal olamıyordur. çünkü; herkes cnbc-e izliyordur özellikle marjinal olmaya çalışanlar bunu yaptığı için de, hepsi bırak marjinalliği normal insanın alası oluyordur.
cem yılmaz'ın söylemi ile: göte buzlu bağdem, zigon sehpahaya oturmalar durumunu gerçekleştiren tiplerdir.
en büyük sıradanlığı yaşayandır.
(bkz: hani marjinal bizdik)
(bkz: cem yılmaz)
marjinalliğin moda durumuna geldiği son dönemlerde her boyutuyla karşımıza çıkabilecek durumdur. millet gamsızlıktan neye saracağını şaşırdı.
marjinal olmak için kendini telkin etmiş.. kendini cnbc e izlemekle mükellef tutup kendine bi nevi çin işkencesi yapan tip haline gelmiştir..