bugün

Buralardaysan açık oyla pezeveng.
o nickle köşede torbacı olma ihtimali yüksek.*
dönmesini beklediğim yazar.
gel de neşelensin gönlüm.
ruhuna ömür adanması gerek yazarı.
bir de kadını, güzel kadını.

uzun süreli gider ve pir döner, yürek sızlatır.

gidiyorsan hep dönüşün de olsun olur mu?
sevgiyle.
Biktirdigim yazar.
Bakışları güzel olduğu için güzel gören yazardır.

Gördüğünü, gördüğü gibi değerlendirmek yerine, duygu ve hissiyatlarıyla değerlendirir. Çok iyi yapar.

Böyle bi' doğal ve içten.

Varlığı bile huzur ve mutluluk veren nadir insanlardan.

Nice zorluklara göğüs germiş, nicelerini devirmiş ve hâlen devirmekte olan yazar.

sözlüğe girme sebeplerinden.
özlediğim hatun kişisi.
özlenendir.
nickaltıma yazmaya devam etmesi halinde çaylak olabilecek yazar. tabi bununla birlikte bende ondan farklı birşey yapmamış oldum şuan* . vereceği hediyeyi de memnuniyetle kabul ederim fakat aynısından kendisine de alması gerek çünkü onda hiç yok.*
benden çakmak isteyen yazar. bir arkadaşta olan çakmağı vermek isterken * bahsi geçen arkadaşı bulunduğu yerde bulamamam sebebiyle kendisine çakmağı verememiş bulundum. hayır adam hep montuna koyar çakmağı bu nasıl bir şanstır değil mi. başarısız.
nickname'ini marjinal tosbağadan almamış yazar.

zaten marjinal tosbağa diye nick yok sözlükte amk.

her neyse umarım aseksüeldir.
reelde olmasada sözlükte nesildaşım olan ve tesadüfen tanıştığım yazar. yakın çevremde birisi uludağ sözlük yazarıymışta haberimiz yokmuş*. nedense kanımda ısındı kendilerine.
marla singer'ın elinde sigarası, ağzında dumanı olan film karesi gözümün önüne geldi. başarılı nick, saygılarımı sunarım.
ölen yazar..
Acilen intihar etmesi gereken yazar.
Ozel mesaj fasilitesi kapali olmasa rahatca yuruyebilecegim yazar. Umarim bu entry tatliligina tat katmistir. *
Sözlüğün en karakterlilerinden bir yazar.

mesaja kapali olduğundan teşekkürü burdan edeyim. özlettin kendini dostum.
bana mesaj atıp daha sonra kendisine cevap yazmak istediğimde özel mesaja kapalı olduğu için cevap veremediğim yazar.
Kullanici ismimim anlami "su" dur. Sevdim bu yazari. Evet.

Ekleme: kullanici isminin anlami su degilmis. Sohbet fena karisti. Bu arada su turkceymis. Evet.
kumarlı'da ikamet eden yazar.
Nickime enteresan diyerek kendi nickini görmezden gelen yazar.
(bkz: ben fake değilim tmm s s s) yazarı.

http://www.youtube.com/watch?v=lTMKasg5SNs
(bkz: koşun la koşun sözlükte kız var)
(bkz: seni harcarlar hatçe)
hoş gelmiş fake yazar.