hoşgelmiş yeni yazar. haydi bakalım at koştursun.
entryde smiley kullanmasın yazarı. yenidir uyaralım.

not: inşallah toptur.
çaça dansı yapmak istediğim sevgili sözlük arkadaşım.
yer yer güldüren düşündüren sözlük yazarı. mesajımada cevap vermemiştir. ayıp ama...
italyanca'da papatya ya da domates sosu ve mozzarellali en sade pizza anlamina gelen ve ayni zamanda bir kiz ismi olan margherita'nin turkce okundugu gibi yazilmis halidir. sayet su sekilde yazilmis haliyle italyan birine okutsaniz marcerita olarak okuyacaktir.
(#22125912) bayannnnn diye sinir edilesi yazar. hala cevap vermeyen. nick altıma yazı yazıp kaybolan yazar. nee olur dön geri sevindirme elleri!
çoğu yazardan daha entellektüel ve anlayışlı olan yazar. Ayrıca kendisiyle dakikalardır sohbet etmeme rağmen hiç özel hayatları konuşmamamızsa ilginç bir ayrıntı.
bana beddua etmiştir.

(#23070988)

boşa eder o iddiayı. beynim mürekkeple değil, bilim ve fennin ışığı ile çalışmakta.
Bir adet yazar. Severim okurum sohbeti güzel esprili olan tatlı insan.
kadınsa scrikss'e bulaşarak hayatının hatasını yapmış yazar.
anlama sorunu olduğunu düşündüğüm ve bu yüzden girdiğim entryi değiştirdiğim yazar. ayrıca bana trol demişliği vardır. varsın desin.
anlayabilmek için ağır edebi dil, eski türkçe, fransızca ve çince eğitimi almaya düşündüğüm kişi.
Beni ajdara yakıştıran aşırı tatlı yazar ona the obsessed- streetside yi armağan ediyorum. Harun abin kurbaaaan ossun.
(#23137171) buradaki entrysi ile beni tarif eden sözlük yazarı.*
tanımadan sevgimi kazanan yazar .
Ayrıldığım için gece gündüz ağlayan yazar. Kıyarım böyle iste.

Edit: çaylak olduum icin mesaj atıp sinirlendiremediğim yuuuzar. Gelince konuşurum. Bak konuşuruz diyemiyorum. Niye? Cunku cevap vermiyon artık.

Edit2: izin almış allahım ben yokum diye kesin kesin. Canısı ya.

Edit3: hala sözlükte olan yuuuuzar. Mesaj atmıştır. Çaylağım diye dalga gecip eziklemiş saf duygularımla oynamıştır. Evladım bir git artık ya nolursun bir git. Demiştir bana. Gitmem gidemem.

Edit4: hala bana nasıl küfretmediğini anlamadığım yuzar.

Edit5: zamanında beni kız sanmış yazar. Kuzum,fındığım falan dedi bana zamanında geçmişin hiç mi hatırı yok?

Edit6: bir küfretse soğuyacam. Beslenir ki bu.
Tanımam etmem -çaylak olduğumdan dolayı tanıyamam- fakat (#23216801) şu entry ile beni çok duygulandırmış yazardır.
Tanış olmadan sevdiğim yazar.
(#23323642) adamın dibisin. Hislerime tercüman oldun. Söylecek o kadar çok şey var ki, helal olsun...
Gider ayak özür dilemem gereken insan. Hayatımda bu kadar neşeli, saf temiz bir insan tanımadım.
Yalan söyledim dalgasına ama harbi özür dilerim. Kendine iyi bak.
(#23720665) böyle gelmiş böyle gider dediğim yazar.
Ne bu ülkeyi ne burayı fazla ciddiye almamasını tavsiye ederim.
kendi işene bakması gereken forum chat tarzı yazımtrak.
izninden dönmüş yazar.
ne ara dönmüş sahi, hoş gelmiş. *
Film önerileri zevkle aldığım gönlü, yüzü güzel yazar. *
Seri artı oy vermememi rica eden sanırım nankör yazar. Neymiş okumadan artı almanında eksi almanında bir anlamı yokmuş. Ah be kızım forum chat tarzı entrylerine artı vermişim dua et dua.

Edit: ulan bunu ben mi yazmışım? Sinirliydim herhalde. Kusura bakmasın sayın yazar.
(#23968258)
yalancının teki.
Aynı zamanda o edebiyat bitecek yazarı.