bugün

Yetenekli ve teknik Kapasitesi Yüksek futbolcu deyimine cukkadanak oturan, Takımdan Gönderilmesi Halinde ikinci Bir Ribery Faciası Yaşatabilecek futbolcu..
galatasaray'ın ikinci ribery'si olmaya aday kişi. yönetim biraz daha ıkınırsa bu adamı da elinden kaçırıp saç baş yoldurur taraftara.
tipi aimar' a benzeyen topçu.
tekniği süper ötesi olan galatasaraylı genç futbolcu.
eric gerets'in ''e işte arda var onun yerine'' bahanesine sığınıp oynatmadığı,oynatsa bile oyunun 60.dakikasından sonra oyundan aldığı arjantinli sol açık. tamam arda'ya lafımız yok ama arda'nın döküldüğü maçlarda bile en azından taraftarı coşturacak bir yeteneğe sahip bu adamı oynatmaması gerets'in yönetimle arasındaki kişisel sorunlarından kaynaklanan bir durumdur. ne olursa olsun kesinlikle şans verilmesi gereken oyunculardan.
super topcu nerden baksan 20 milyon dolar.
kaynak : youtube'da bir yorum.
10 aralık 2006 galatasaray bursaspor maçında oynamamasına bir anlam veremediğim, değeri takımda gönderildiğinde anlaşılacak arda turan'dan daha kaliteli arjantinli futbolcu.
liverpool maçındaki güzel oyunu sebebiyle sözlük yazarlarının methiye düzdüğü, fakat nedense bursaspor maçında oynamamasına şaşırmadıkları arjantinli futbolcu. gerets bunu sık sık yapıyor. mehmet topal'ı oynatıyor, adam görevini yapıyor bir daha tık yok, carrusca hem taraftarın hem de teknik ekibin gözüne giriyor fakat 5 gün sonra oyuna sonradan bile giremiyor. ayağına çok hakim, pasları sade ve olumlu.
gönderildiğinde 2. frank ribery krizine neden olacak kaliteli orta saha oyuncusu.
(bkz: marcelo adrian carrusca)

hayal kırıklığının diğer adı.
lakin hayalimizi kıran carrusca değil onu oynatamayanlardır.
arda turan varken o kanatta oynayamaz doğru ama arda ortada ya da sağ kanatta da (ki arda vestel manisada sağ kanatta süper oynamıştır geçen sezon) oynayabilir ve de carruscaya o kanat açılabilir diye de düşünüyorum.kumaşından belli iş yapacak fırsat bulursa.
eğer avrupaya gönderilirse 3-4 sezon sonra büyük bir klupte görülmesi muhtemel furbolcu
http://www.internethaber..../news_detail.php?id=59828
galatasaraydan gönderilmeye çalışılan ama yeterince şans verilmemiş ve hala benim için geleceğin yıldız adayı futbolcularından biri. neymiş efendim yeterince katkı sağlayamamış takıma, ne kadar oynattınız lan adamı demezler mi adama ? diyeyim bari;
(bkz: ne kadar oynattınız ki adamı)
kayserispor'un kiralamak istediği sol açık. * *
tarzı recobaya benzediği için ayrı bir sevilmesi gereken, tekniği mükemmel futbolcu. ayrıca onun sayesinde geretsin gittiğini göreceğimize inandığım tatlı topcu.
kampta goz doldurdugundan soz edilmektedir.
yeteneklerini henüz gösterememiş çok yetenekli futbolcu
galatasaray'ın elinde tutması gereken oynatıldıkça değeri ve futbolu ön plana çıkacak sol kanat oyuncusu.
gaziantepspor deplasmanında şans bulacak olmasını adamın genel şansızlığı olarak kabul ediyorum, keşke maç ali samiyen'de olsaydı derim ben. inşallah takımımıza yararlı olur artık bu maç...
fm 06 final patch 'te harikalar yaratan sol açık.
arda turan'ın velihatı(!); arda turan'ı bir an önce iyi bir fiyata okutup mevkiğine yerleştirilmesi gereken arjantinli bahtsız futbolcu.
Son derece yetenekli bir futbolcu olmasına rağmen (oyuna girdiği 10dklık periyodlarda bile bunu gösterir) bir çok bahaneyle nedense oynatılmayan futbolcu.
- abi duydun mu ya, arda 6 hafta yokmuş. *+ hadi be... bana gün doğdu lan. alllaaahh, yandan yandannn.
(#1516351)
büyük ihtimalle sezon sonu galatasaray ile yolları ayrılacak ve gittiği klupte dünya yıldızı olup biz galatasaraylıların bir kez daha yönetime en içten küfürlerimizi sıralamamızı sağlayacak futbolcu.