bugün

işine gelmemiş olacak ki, ben silindikten sonra bile, bazı özelliklere sahip erkeklerin ilişkilerde daha avantajlı olduğu yönündeki gerçeğe dayalı iddiamı alaya almaya devam edip üzmüş yazardı. Kırgınım kendisine.
şaka maka derken 41 bin 500 enteriyi döşemiş.
sen olmasaydın olmazdık true...
entryleri çok tatlı olan bir yazar. güzel espiri de yapıyor. belki bu cumartesi konserine gidebilirim. artık iyileştim çok şükür.
al benden de o kadar...
Komanaçi mendez.
Bana ters gelen bir havası olan yazar. Sevemedim bir türlü. Belki bazı entrylerimle dalga geçmesindendir. Sevene saygı duyarım ama sevmem işte.
Ben de karar verdim. Ay olabilir mi öyle bir sey? Olsun lüfffffffeeeennn.

Evet
Günahkar bir profil şeysine mal dediği için bi miktar üzüldüğüm için donuza ekliyorum. Mutlu ama uzak olsun ahshsu.
Şimdi ağlayarak tiner çekiyordur kartal heykeli önünde puhaha.
hakeme laf etmek için bu kadar boktan oynamaman gerekiyor, ne olursa olsun...
Ayagi 50 numaraymis ayak buyuklugu onemli diyolar.
ayağımı nude olarak attım Batra. güzel kızlar kilo batra'ya dm...
bir sting değildir.
doğum günü kutlu olsun, iyi ki doğudun.
Sting manyak ın bokunu yesin ebbır ağlayarak günlüğüne yazabilirsin.
Adamın dibi yazardır, zaten balık burcundan gevşek insan çıkmaz, sözlüğe yön veren eski yazarlardandır doğum günü kutlu olsun bu arada.
balık burcu muymuş? düşman götüne.
mutlu yıllar kardeşim. ayrıca geçmiş olsun dün biraz küsküyü verdi bizimkiler malum.
doğum günü kutlu olsun.
Nice mutlu senelere, sevdiklerin ve sevenlerinle inşallah. Umarım her şey gönlünce olur can.

Evet.
küsküyü yemiş olarak uyandığım bir günde bir de zall küsküyü vermiş. teşekkür ediyorum hepinize ancak daha 3 ay var doğum günüme. benden balık olmaz...
Ne demek benden balık olmaz? Balık kadar güzel burç mu var ayol!
ben de bugün doğum günü sanmıştım. niye bugünmüş gibi yazdınız. o zaman eniştemin kardeşiyle aynı burçtan. o da 3 haziran doğumlu.
Herhangi bir bağ kurmak istemediğim ve şahsım hakkında eski nicklerimi kullanmayı ve yazmayı bırakmasını rica ettiğim yazar. Saygılarımı sunarım.