bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hatırlanması gereken randevuları üzerine yapıştırıp, unutma riskini sıfıra yaklaştırabileceğiniz cisim.
  ... trinfr
 2. 2.
  (bkz: raptiye)
  ... devedikeni
 3. 3.
  birçok kafeteryanın duvarında asılı duran pano.
  ... iplik
 4. 4.
  oldukça ucuz fiyatlara satın alınabilinen panolardır. lakin üzerine not değil de, resim asmak istediğinizde o resimlerin delik deşik olmasına yaramaktadır. ayrıca bir süre sonra resimleri tutan raptiyeler inatla gevşemektedir ve bu konuda isveçli bilim adamlarından mütemadiyen yardım beklemekteyiz.
  ... mikserde yuzen balik
 5. 5.
  insana kendini bi' şey zannettirir. böyle daha bi' önemli, planlı, programlı. kişiye en doğru duygusal yapının kendinde olduğunu düşündürür. ayrıca üzerine ne asılırsa asılsın bi' anda değeri artar. bi' fotoğraf normalde çok çirkin, çok gereksiz, çok manasız olabilir; fakat eğer mantar panoya asılırsa anında bi' sanatsallık kazanır. büyüsünü çözemediğim bi' hali vardır mantar panonun.
  ... tecahul i arif
 6. 6.
  bir bauhaus klasiği. işe de yaramıyor değil.
  ... cymbeline
 7. 7.
  duvara nasıl monde edildiğini bir türlü çözemediğim panodur.*
  ... butun nickler alinmis
 8. 8.
  genellikle üzerinde gidilen konserlerin biletlerinin durmasıyla bilirnir evlerde. iç rahatlama aracı olmadığı açıkça ortada olan bu nesne herkesin görebileceği hatta şık durabilecek yerlere asılır ki üzerine yazılıp asılanlar önceden gizli kalınmayacağı bilinen şeylerdir. hatta başkaları tarafından okunsun diye asılır... iş ve benzeri kurumlarda haberleşme aracı olarak kullanılması için üretilen mantar pano yatak odalarına girdikten sonra bu alanlarda işlevini yitirmiş adete bir yapma iç dünya gösteri panosu haline gelmiştir.kardeşim onun adı pano herkes görebilsin diye yapılmış ki zaten ev için değil. özel şeylerini asma üzerine benim okuyacağım bi gerçek ki yazarken de sen de senin gibi yazmadığının başkalarına görünmek istediğin gibi astığının farkındasın.kurumsal yerlerde gerekli nesne .
  1 ... hasmet ibriktaroglu
 9. 9.
  geçen gün http://www.yazitahtam.com 'dan satın aldığım, bu gün elime ulaşan mantar yüzeyin çerçevelenmiş hali, her gözüm çarptığında üzerindeki desenlere takıldığım bir yapısı var.*
  ... yanlayan apache
 10. 10.
  Raptiyeyi saplayınca üzerinden gelen hırt sesi orgazm etkisi yaratıyor.
  1 ... yenilen kaziklarin bileskesi