bugün

bi bilinmezi gizemi ortaya çıkarma amaçlı sorulan sorudur.

bence seçimden önce verdiği bi sürü sözden birini tutmamasını örnek olarak gösterebiliriz. evet..
kıskançlık.

başkanın sevilmeyecek bir hareketini görmedik henüz çok şükür.
Abartıldığı içindir.
Caddelere yavaş yazması.
Tamam sevme kardeş. Ne sözünü tutmadı?

görsel
Bir öğrenci olarak bana faydası çok oldu.
En önemlisi lüzumsuz parklara,heykellere, dinozorlara israf para harcamadı.
dosta güven düşmana korku verdiği içindir.

ayrıca iyi insanlar pek sevilmezler ben dahil o yüzden kötü oldum.
Şahsen bir chpli yakınımdan Mansur’un ülkücü olduğu için sevmediğini duydum.

Edit:
Beni niye eksiliyonuz hıamına. Ben dibine kadar mansurcuyum.
yoktur. sevmeyen ya ankara'yı bilmiyordur, ya aptaldır ya da art niyetli. belki de bu saydıklarımın tamamı.

yaptığı onca icraatı, gökçek dönemindeki gibi maliye bakanlığından bir dünya yardım almadan, bu yardımlara rağmen sağa sola milyarlarca lira borçlanmadan, tertemiz yapıyor. elinde olanı harcıyor, hala gökçek döneminin borçlarını ödüyor.

siz tabi her lafa atlayan, işinden başka her konuda konuşan, sürekli gündemde kalmaya çalışan adamlara alıştığınız için sessiz sakin, efendi adam görünce iş yapmıyor zannediyorsunuz.
Masaya çık tepin istersen! Belediye meclisini, çomarların ağlama duvarına çevirdiği için.
Bazılarının para musluğunu kestiği için bazıları tarafından sevilmeyebilir.
Beyaz Tv'de Osman Gökçek ve babasını dinleyip geliyor adamlar yav. Başkenti yönetmek amaçsız bir futbol takımını yönetmeye benzemez.

ihaleleri canlı yayında yaptığı için olabilir.
yobaz tokatladığı için.
Sonraki Cumhurbaşkanı olduğu için olabilir ancak...O da belli bir kesim tarafından...Seviliyorsunuz sayın başkanım.
El cevap
görsel
-ak partili olmak. Yani akçomar olmak.
-iflah olmaz dönek bir liboş olmak.
-ucube bir kü*rtçü olmak.
-taş kafalı bir k*münist olmak.

Bu leş gruplar, mansur beğimizi sevmese de olur. Zaten bunların hepsi aynı kapıya çıkıyor.. Türk ve türkiye düşmanlığı?
şu son yabtığı ışıklı atatürk panosu. yalan yok severdim kendisini ama bu hareketi gözümden düşmesine neden oldu. bunun neresi atama benziyor ayol. hofff!!!

(bkz: abb nin gençlik parkı na takdırdığı atatürk panosu)
spor düşmanı olması. belediyenin başına gelir gelmez turkiyenin en seçkin sporcularının bulunduğu tüm branşlar kapatıldı. siyasi davranışı yüzünden seçkin ve pırıl pırıl gençlerden oluşan bu sporcuların hepsi mağdur oldu. zaten chp zihniyeti spora uzak zihniyettir. babam eski chp li olmasına rağmen bunu kendisi de söylerdi. bunlar için spor ve sporcu çok yabancı şeyler. bak ecevit dürüst bir insandı diyecek lafım yok ama, o da öyle idi. sporcunun ruhundan, halden anlamazlar.
Ülkemde iyi olan hiçbir şey sevilmediği için Mansur Yavaşın da sevilmemesi şaşırtmak insanı.
mansur yavaşı sevmeyenler kimi seviyor mesela dinazormu seviyor.
Ankara'ya bir santim metro yapmayıp, asbestli su borularını bile değiştirmeyen, 750 milyon doları dinozorlara gömen, ankara'ya fetö'ye parsel parsel peşkeş çekenler gibi olmaması.

Deveye diken, ibneye şey eden..
"Belgeleri halka açıklayacağız" deyip tek bir belge bile ortaya koyup halka açıklayamaması.
Bol bol sallayarak yalan söylediği için.
Mansur yavaş'ı sevmeyen paralı troller hariç kimse yoktur.
Fışkiye, dinazor gibi sanatsal eserlere yatırım yapmaması.
görsel