bugün

Diğer insanları o esnada başka alana alırlar umarım. Ya da gözleri kapatılıp kulakları tıkanır. Öte yandan bayağı utanacağız demektir. Sıçtık desene yav. inş olmaz öyle bir şey yav. Günah benim günahım herkese sergilemenin alemi yok.
Ana çocuğunu düşünmediği bir andan bahsediyorsunuz. Kim kimle ne yaptınız değil herkes kendi derdinde olacak. Kimse kimseyi tanımayacak.
Biletler biletix'te.
ayıp denen bir şey var yav.
(bkz: dünyanın en uzun filmi)
Ambiance'ın rekoru egale edilir o zaman.
Elhamdülillah müslümanım imanım tamda aklımda bir soru.Ben orda çatır çutur mala vuruyorken hep beraber onumu izlicez ?
izleyenler arasında, ''bunu da mı yaptın allah belanı verecek biraz sonra'' diyenler olabilir.
umarim yaninizda bira cips ve cadir vardir dedirten durum. bir gun boyunca benimkileri izleyecegiz cunku.
Teknolojik mahşer.
(bkz: verilemeyecek hesabı olmamak)
Sinema seyreder gibi oturup seyredilmeyeceği dilenendir.
Yaradan, bu işkenceyi bizlere yapmaz zannımca.
Milyarlarca insanı izleyemem ben valla, uykum gelir, şimdiden söyleyeyim!
bundan utanacak olan yaşamasın zaten işte bunlar hep islamı anlayamayan cahil cühela.
Hd ve 3d olarak aktarılacak olandır.

Hareketlerimize dikkat edelim.
Herkes kendi caninin derdine dusmus zaten milletinki kimsenin umrunda olmaz.
işte o zaman (bkz: sıçtım).
Zina sahnelerinde tüm mahşeri kalabalığı coşturmayı ve şaşırtmayı planlıyorum.
hepsini mi...
ahajshsjsh dusunsene amk erman toroglu elinde sopa ile gunahlari inceliyor. ugur goruntuleri bi ileri bi geri sarıyor. sansal buyuka aman hocamli yorumlarini yapiyor.

hemen bi ornek diyalog ;

+eeevet ugurcum oynatalim pozisyonu. hocam bu düğün pozisyonu, takvimler henuz 25.yasi gosteriyor. bu dakikalarda böyle bir hata, böyle bir günah nasil aciklanir onu da bilmiyorum hocam.
-ya sevgili sansal, bak daha adam düğününde baldızına gözü koyuyor, ağır oynat ugurcum oynat oynat oynat, hop dur. biraz geri al, tamam kal orda. bak sevgili sansal, gözlere bak nereye bakiyor, resmen gozleriyle s..
+aman hocam burda allah'in huzurunda...
-gozleriyle suzuyor diyecektim

gibi muthis gunah yorumlamalariyla karsi karsiya kalirdik.

Lan bak bugün de cehennemdeki sarayima bi civi daha caktim sizin yuzunuzden, aklima getirmeyin olm boyle seyler gunaha giriyorum aq.

edit : yapilmisi varmis, fark etmemisim (#9340935).
olm benimkilerin çoğu 3d gözlükle izlenir.
eşek sikenleri derin derin düşündürür.
Orada bile teknolojiye verilen öneme bak, biz hala yok zart yok zırt peşindeyiz.
yok daha memeler.
tüm ölüler alemi toplu utanma seansı yaşayacak.
(bkz: ak göt kara göt meydanda)
"hocam ayıp oluyor ama götüm gözüküyor."
Anne ve babanın hatta tüm sülalenin işlenilen günahları izleyeceğini düşünüyorum da, vuhuu party hard.