1. 1.
  apple'ın masaüstü bilgisayarı. fiyatı 1.600 lira civarında.
  1 ... burbs
 2. 2.
  masaüstü bilgisayar almak isteyenlere tavsiye ettiğim apple ürünü.
  2 ... jon snow
 3. 3.
  kullananlar tarafindan bir kac soru cevaplanmasi gereken apple urunu.
  ... terkedilenasker
 4. 4.
  Nedir ne ise yarar biraz döktürün.
  ... versioonstr
 5. 5.
  apple işletim sistemine göre dizayn edilen, minik masa üstü pc. çantada taşınabilir internet resim müzik için kullanılabilinir.
  1 ... romanolur
 6. 6.
  Bilgisayar kasasinin ufaltilmis hali.

  Herhangi bir ekran buldugunuzda takip kullanirsiniz.
  ... kibritimbitmis
 7. 7.
  Apple'ın gerçek anlamıyla "masaüstü" bilgisayarıdır. Biraz zorlamayla cebinize bile sokabileceğiniz kadar ufaktır kendisi. Performansına baktığınız zaman macbook pro ile neredeyse aynı donanıma sahip olduğunu görürsünüz ve buna rağmen fiyatı yarısı kadardır. Cd-rom'u olmamasına rağmen app store ve steam ile bu açığını kapattığını düşünüyorum kendisinin. Henüz kendisine sahip değilim ancak ilk izlenimlerim çok olumlu arkadaşla alakalı. Daha fazla bilgisi olan kullanıcılarını özele beklerim.
  1 ... tutskiyancek
 8. 8.
  Mac'in kasasıdır. Aslında fiyatı uygundur ama mac'i mac yapan asıl detay yani thunderbolt display i de alınca yine fiyat 4,5-5 bini buluyor.
  ... metal militia
 9. 9.
  yaklaşık 1 yıldır kullandığım, son günlerde fm 2016 ile birlikte safari+spotify açınca hafif ısınıp hafif ses çıkarması dışında bir sorunum olmayan mac'in masaüstü bilgisayarı. verdiğiniz paraya kesinlikle değer.

  not: ben 2015 yılının ocak ayı sonunda mac mini+magic mouse+mini display to vga adaptörünü yaklaşık 2100-2200 tlye almıştım. şu an bu ücret 3000'e fırlamış. baya artmış yahu.
  1 ... kcanaytekin
 10. 10.
  Yenl modelleri donanim upgrade edilemiyor ram hard dlsk vs. Ama asil merak ettigim bir insan bunu alip neden windows 7 kurar amk. Bunu az once gordum lnsan sasiriyor ya.
  1 ... chirac