bugün

ses kartları son derece iyi olan firma. türkiye'de bulmak isteyenler;
http://www.compel.com.tr/m-audio/index.php
evladiyelik ses kartları satarlar. ikinci el piyasası da yüksektir, iyi fiyata okutursunuz.
ses kartı konusunda sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak ürünleri olan markadır.

2008 yılında aldığım fasttrack pro ses kartını aldığım fiyata sattım ürünlerinin fiyatı'da düşmez ve çok kalitelidir.

amatör müzik dalları ile uğraşıyorsanız sizin için çok iyi bir başlangıç olacaktır bu ses kartı. ayrıca ufak tefek işleriniz için örneğin radyo reklamları içinde bire-birdir. amatörden öte yarı profesyonel işler çıkartırsınız bu ses kartıyla. tabi miksajınız kullandığınız programlarda çok önemli.

görsel 2.elini 300-350 arası bulabilirsiniz. sıfırı şuan 600 lira civarında ama bu ürün size para kazandırır öyle söyleyeyim. reklam çekimi, kayıt yapmak için yanıp tutuşan ergen rapçiler, arabesk rapçiler, sesini güzel sanan kızlar falan gelir devamlı size kayıt yapmaya.

ortalama her kayıt için 30 lira para alsanız *

30*20 = 600

20 kayıtta ürün kendini amorti eder. mikrofonda çok önemli tabi Rode NT1-A, Rode NT2-A, Rode K2 tavsiyemdir. babadır baba! ya da bende bunlar olduğu için babadır bilemedim. *
Ses kartı, midi klavye, müzik yazılımları, mikrofon, stüdyo monitörü gibi bilimum stüdyo kayıt ürünlerini 1998 yılından beri üreten abd merkezli şirket. Ses kartlarını diğer markalara göre daha kaliteli ve nispeten daha ucuz satmaktadır kendileri.
key station 61-es modelini üç aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. fakat tuşesi biraz hayal kırıklığı ama yine de iş görür.
firewire solo modelinin texas insturment chipset'li firewire kart dışında başka kartlarla sorun yaratabilen ve bu ara birimin de piyasada bulunma olasılığı az da olsa zor olan lakin kullanımı oldukça kolay ve kaliteli bir ses kartıdır. fiyat olarak 500 - 600 lira civarıdır. usb bağlantılı kartlara göre veri aktarım hızı kayıpsız ve daha hızlıdır.
2. El bulursam alacağım ses kartı markası.
Ses kartları oldukça iyi olan bilişim markasıdır.
ses kartı, midi klavye, mikrofon, referans monitör, kulaklık gibi ses cihazları üreten güzel firmadır. hali hazırda ev stüdyomda ses kartı, midi klavye, ve referans monitörünü kullanıyorum. hepsi gayet başarılı. ev stüdyosunun dostu marka.
özellikle referans monitörlerinden çok memnundum.

sonra sadece müzik dinlemek için kullandım.

miladı dolunca sattım.

gene olsa gene alırım dediğim firma.