bugün

işte insan gönülsüz ilişkinin hayırsız mahsulü olunca zihin fukara dil ukala oluyor.

Sabah akşam cb na hakaret ettiniz diye götünde ayı bağırtan cahil cühela tayfası gelmiş ölmüş başbakana “pezevenk” diyor bir de hesap sorma hakkı bekliyor andaval.
Yok o pezevengi genelledim. Bütün yasakçı din düşmanı zihniyete diyorum ve içinde sen de varsın. Bar mahsulü.
insan patronunu iyi tanıyor tabi normal bana da“pezevenk” demen.

Ulan koskoca kainatta muhattap olduğumuz tiplere bak.
Efsane sözdür. Amk dincilerini meclise soktular her yere virüs gibi yayılıp bu ülkenin kurucu iradesini kemirip yok ettiler. Bu çöl hayvanlarının hiçbir yerde hakki yoktur. Bunlara özgürlük veren sistem kusurludur çünkü bunlar o özgürluğü kullanıp yarın seni de kendileri gibi köle etmeye çalışırlar.
Boş bir insan olan ecevit'i hatırlatan söz.
inşaalah şuan diğer alemde hakkıyla muamele görüyordur.

(bkz: ila cehenneme zumera)
hala faşist dolu bu ulke ne yazık. sanane adamin inancından. dinsizsen kendi çöplüğünde oyna. kimsenin dinine karışamazsınız.
şşşş bahele...
yanlıştır.

özgürlükten sözediyorsak herkes birbirinie saygılı olmalıdır.

ne mini etekliye orospu,
ne çarşaflıya ninja demek doğrudur.

bunları bırakmadıkça bizden bir bok olmaz.
https://t24.com.tr/haber/...rine-erisim-engeli,836776
Her şeye rağmen gayet kibarca yapılan bir ikaz.

Sevgili ecevit'i hep iyi hatırlayacağım.
Kimse kimseye had bildirme mercii degilken edilmis cehalet dolu sozdur. O meclise mini eteklede girilebilmeli, basortusuylede. Yazacaginiz meclis yonetmeligini de sikeyim. Ulkeyi ikiye bolmekten baska bir bok yemedi bu partiler.
Bir soz var, salak uluslar yok olmaya mahkumdur. Salak olmayin lan!
Adı üstünde meclis üni değil meclis.
Orası meclis.

Anlayana.
Başlığı, sözün sahibinin sesiyle okumak...

Tüyler diken diken, gözler yaşlı. Off, yemin ediyorum Bülent Ecevit'in son karizmatik anı.

Ben insanların istediği gibi istediği yerde giyinmesi taraftarıyım ancak o an o koşullarda yasalar onu gerektirdiği için Sinyor Ecevit gereğini yaptı. Her olayı kendi dönemi içinde değerlendirmek gerekir.
Karanlık çağda yaşanmış vahim durumdur. kadınlarımız yine her zamanki gibi bu kez milyonların önünde aşağılandığını bir kez daha gördük. Kılık kıyafet değil de keşke hep beynimizi kullansak...
türkiye cumhuriyetinin kılık kıyafet kanununa aykırı şekilde türkiye büyük millet meclisine gelmeye cüret eden tarikatçı bir teröristin kastedildiği nazik emirdir.
Son derece taşşaklı bir söz.
Adam nasıl sokmuş ki 20 sene oldu çıkaramadınız.
sorsan demokrasi, kılık kıyafet özgürlüğü, kadın hakları savunucularıdır onun bunun evlatları.
Galiba müslüman bir kadın tbmm ye başörtüsüyle girmişti. Düşününce ne kadar normal ne kadar da tabiî birşey öyle değil mi? Çok eski değil bu yaşananlar siz birde cumhuriyetin ilk yıllarını hayal etmeye çalışın...

(bkz: merve kavakçı)
Geçen bunu a haberde izlemiştim bülent ecevit kendi dedi o lafı ama anayasada yazıyor zaten ecevit o kadına dışarıda ne giydiğiniz önemli değil ama burası meclis meclisle ilgili anayasa var diyor o zamanki şartlara göre söylenmiş bir söz yoksa şimdi böyle bir sorun yok.
dm yoluyla iletişime geçerse her türlü had bildiririz efendim.
AKP'yi başa geçirmek için sahneye koyulmuş oyunlardan birisi. Ee 40 sene siyasetin tepesinde kalan Ecevit de bayağı bir rol almak zorunda kaldı mecburen hayatı boyunca. Yoksa trafik kazasından ölümünü okurduk kimileri gibi tengri göstermesin.
Sayın Ecevit’in yargı dağıttığı cümlesi.
ülke krizlerle boğuşurken sadece ve sadece provokasyon çıkartıp işleri dahada yolundan çıkartmak için meclise o zamanlar kurallara uymadığını bile bile bu şekilde giren bir kadına söylenmiş sözlerdir.

şimdi bu eylemin bire bir aynısını ama farklı bir türde misal rusya ile uçak krizi yaşadığımız dönemde veya yunanistan/fransa ile aşırı gergin olduğumuz şu dönemde başka birileri yapsa ecevitin bu sözlerine ağızlarından salyalar saçarak söven tipler "fetonun oyunu bu yaeaeaa dış güşler gene harekete geçti" şeklinde yorumlayacaklardı. ama her türlü haltı yedikleri halde über müslüman geçinen bu arkadaşlar mevzu "baş örtüsü" olduğundan hiç öyle provokasyon amaçlı yapıldı diye veya dış güşler ortalığı garıştırıyor tarzında bakmıyorlar..
gerekli haddin sandıkta bildirildiği beyanattır.
Haklı bir söz olabilir. Kılık kıyafet yönetmeliği diye bişey var. Dini bir kıyafetle meclise giriliyor. Yarın bende punkçı gibi giriyim sadizm mensubu gibi olur mu olmaz.

O savunduğunuz kadınlar bugün fetöden içeriye alındı.