bugün

lys kalktı aq.
bugün girmiş olduğum sınav. bu yıla kadar yapılan en zor sınavlardan biriydi. dil bilgisi,paragraf kısımları kolay olup diyalog kısmı zordu.
Koca sözlükte sadece bir kişinin girdiği sınav, seneye yapılmasın bence pek tutmamış.
bugün girmiş olduğum sınav. umarım hayırlara vesile olur
Meslek lisesi cikisliyim.Ygsye son 2 ay sozelden calisarak 280 aldım.Ancak lys de tıkandım çünkü bir temel gerektiriyor ve ben o temeli okulda almadım.Bu yüzden sozel bir bölüm yerine ki lys de bir bok yapamicagim için özel bir okula para vermem gerekicek.Bu yüzden sozel bir bölüme para harcicagima bu yıl lys 5e ve diger sozel derslere daha çok çalışıp daha iyi bir puanla dil okumaya karar verip 1 yıl eğitime ara verdim.Ama bence akıllıca bir karar aldım efendiim.
ingilizce bildiğini iddia edenlerin kalem dahi oynatamadığı sınav.

paragraflar aşırı zor ve uzun. anasının amı gibi paragraf veriyor hangi numaradaki cümle fazladır diyor. ben onun türkçesini yapamıyorum amk.
Girdiğim ama tercih ettiğim üniversitelere yerleşemediğim sınavdır.

80 sorunun tamamını yapmış ve 57 doğru 23 yanlış yapmış biri olarak 15 bin küsürlerde bir lys sıralamam mecvut. Seneye tekrar deneyeceğim. Bu sınava hazırlanmadan girmiştim. Bu sene ise kursa gitmeyi düşünüyorum. Önerileri olan yazarlar yeşillendirirse sevinirim.
Kelime hazneniz Cidden genişse iyi bir sonuç elde edebileceğiniz sınav türü.
derece yapacağım sınav. at fava bekle.
bir zamanlar ben de sayısalcıydım...

edit: 638. olmuşum. derece oluyor mu?
2016 ayağından 2 yanlış yaptığım sınav.çalışınca oluyormuş. (#29826993)
10. sınıfın sonunda lys 5 2013 sorularını sadece seviyemi görmek amacıyla çözdüğüm 50 D 29 Y 1 B gibi bir sonuç aldığım ve iki sene içinde 70 netin üstüne çıkmamın gerekli olduğu bir sınav. mümkün mü bilemiyorum , dil bölümüne gidecek olmam olumlu etkileyecektir umarım.
lisans yerleştime sınavları arasındaki en çok iki şık arasında bırakandır.
Stresimden melankolik ingilizce şarkılar dinleyerek çalıştığım sınav. ne olurdu seneden seneye zorlaşmasaydı, ne olurdu 2010, 2012 lys gibi kalsaydı..
üniversite hazırlık sınıfıdır.
25 haziran 2016 da şahsi ırzıma geçecek olan sınavdır.

hazirana kadar 4000 kelime ezberlememe sebep olan sınavdır.

hayallerimin ötesine geçebilmem için bana yol/ yemek/ sigorta sağlayacak olan sınavdır.

geleceğimin 3 saate bağlı olduğu klişesine neden olan sınavdır.

hep sınav hep sınav. biraz da sınamayın yahu!
Bu sene 25 haziranda gerçekleşecek olan sınav.
Şöyle bir yoklama yapacağım sınav. Bu sene zorlaştırmalarını bekliyorum. Bakalım.
2010 daki gönderileri okuyup vay validesini be ne kadar kolaymış diyerek baktığım yaklaşık 4 ay sonra bana ve 7 sülaleme girmesini planladığım sınavdır. Aileme kalsa elbette 80 doğru çıkaracağım fakat fazla umudum yok. 2010 daki yorumları okuyup inşallah yine böyle kolay olur dediğim kendi kendimi gaza getirdiğim ve 6 yıllık konuyu hortlattığım bir gündür bugün.
Easy peasy.

Bu sınavda bile başarısız oluyorsanız niye okuyorsunuz anlamadım ülkenin ameleye garsona çöpçüye de ihtiyacı var.
(bkz: Zalımsın yar)
hala calismalarinda ayni yerde oldugum sinav.denemden 17 yanlis ne aq. onceki de oyle biseydi.
çok kötü girecektir. ulan çalış calıs aynı yerdeyim.
amına koyduğumun sınavıdır. 50 tane denemeye girdim hepsinde 55-65 net çıkardım. sınava geldik 30 net. sikerim böyle işi. 40 nete de razıydım amına koyayım şimdi ikinci öğretim dil edebiyat karsı mı yazayım ben? lan ben muğlayı beğenmezken karsa düşecek adam mıydım.
Ablacim dilden giriyosunuz sınava. Heralde sorular sbs sorusu gibi ya da düz lisenin ingilizce dersinde çözülen alistirmalar gibi olamaz dimi?
Lisede dil okuyan bi ogrencinin anadil gibi ingilizce konusmasi gerek. Dil okumadigimiz halde biz lisede ingilizce konusuyoduk. Birakin bu simarikligi yahu.
Sonuçların açıklanmasını stres içinde beklediğim sınav. Pek zor değildi ama dikkatini vermeden okuyanları çok güzel şaşırtacak sorular vardı.
güncel Önemli Başlıklar