entry'ler (54)

sevişmeyi yarıda bıraktıracak durumlar

istiklal marşının çalması.

nasıl ölmek istersiniz

imanlı diyen çıkmadı ya lan.

herkes sevdiği halde sevilmeyen şeyler

Aleyna Tilki.

hayattaki en büyük pişmanlığınız

Beni seven biriyle sırf beni seviyo, bu beni bırakmaz düşüncesiyle çıkmak ve ilk sevgilimin o olması. karşılıksız ilişkilerden uzak durun beyler. üzersiniz, üzülürsünüz.

unutkanlık

(bkz: b12) eksikse pembe yuvarlaktan bir adet tok karna atın. 1 hafta içinde etkisini gözle hatırlayabilirsiniz. sağlıklı günler

kadına ehliyet veren zihniyet

ayrımcı bir başlıkta yine merhaba sayın okurlar.
Kadın sürücü cesurdur. özgüveni yüksektir ki ehliyet almış; bunca trafik canavarının içinde kendi yolunda ilerlemeyi seçmiştir. helal olsun ona. Özgüven kırıcı bu başlığı açan arkadaşa ve destekçilerine yazıklar olsun.

vazgeçmek mi umut etmek mi

vazgeçmek mi? o ne aciz bir fiil.
umut mu? o bi' dipsiz kuyu

ışıklar içinde uyusun

chpli söylemi. kastamonu öğretmen lisesi mezunları buluşmasına gitmiştik 2 sene önce. orada da yaptılar yine yapacaklarını. siyaset dinlemeye değil; babamın, dedemin mezun olduğu liseyi tanımak, nasıl bir lise hayatı geçirdiklerini öğretmenlerinden dinlemek için gitmiştim. aramızda olmayanlar var. ışıklar içinde uyusunlar... ak parti geldiğinden beri huzur yok.. ben kaçar.

erkeklerin sinirini alan şeyler

diş doktoru. bi abimin diş tabanlarındaki sinirleri tamamen alacaklarmış.

lisenin ilk günü

şehrinde bir liseyse uyum sağlaman zor olmuyor. sıra arkadaşın bebeklik arkadaşın bile olabiliyor.
(bkz: ben)

odtü ye olan nefretin sebebi

öğrencilerindeki samimiyetsiz gülüşler, ve yüzlerine baktığınızda gelen soğuk rüzgarlar. ben de pek çözemedim. tanıtımına gitmiştim. kampüs olarak karadenizli değilseniz hoşunuza gidebilir. ormanı var. kampüs cidden büyük.

okurken keyif alınan sure ler

rabbena atina ve rabbenağfirli duaları. Anlamı çok güzel. Hiç dua edemiyorsak en azından bunları okuyalım.

bir insanın yalanını yakalayıp bunu belli etmemek

bireyin kendisine yapılan bir fiilse, aptallık olarak nitelendirilebilir. Yakaladım ** çocuğu. bana yalan mı konuşabilecen he bi de şuna bak hele.. diye devam ettirilmesi gereklidir diye düşünüyorum.

her işi osmanlı usulü yapmak isteyen tip

batılılaşan toplumumuzda tarihini gözeten, hatırlatan, sergileyen babacan şahsi muhteremdir.

lys 5

bugün girmiş olduğum sınav. umarım hayırlara vesile olur

vejetaryen olmak

kolay değil. her sene en az bi sırrık kebabı yemeden içim rahat etmez.

direksiyon basinda yaptiginiz en fazla hiz

ben değil de arkadaş 230 yaptı yanımda. arkadaş daha ben 150yi geçince içim bi hoş oluyo. Adrenalin bi tarafımdan fışkırdı resmen.

bir kadına edilecek en güzel iltifat

gözlerine bakıp kendimi görmeye çalışırdım. içi hep gülerdi, kendimi alamadım.

sinir bozucu sesler

gece on ikiden sonra çok uykunuz gelir ama enerji dolusunuzdur. ve duvar saati size uzaktan mesaj yollar. tik, tak, tik, tak.. saatin pilini sökmenizle son bulan çile.

dil olmadan düşünebilirmiydik

Bu başlığı açanın ya dili yok ya da dilin düşünmemizde etkisi yok. Miydik ayrı yazılır