bugün

entry'ler (10)

ygs müfredatına yeni eklenen konular

Rakip eleyen huur konu kilit -ref .
Buraya 100 kişi baksa 5 kişi mal olsa ve o 5 kişi bu 3 konuya çalışsa ve senin yüzünden hayatları bok böceğinden farksız olsa vebalini kaldırabilecek misin güzel huur ?

lys 5 3 ayda biter mi

Evet sevgili sözlük sakinleri size sorum bu. LYS-5 yani dil bölümü ingilizceden gireceğim. YGS ye az buçuk baktım ama 3 ay full ingilizce kasmayı düşünüyorum. Dil kursuna da gidiyorum günde en az 4 saat kurs olacak . Kitledikleri ödevler de 2 saat sürse günde 6 saat.
Konu kilit hayırlı forumlar

sigarayı bıraktıran bi film vardı sahi o ne oldu

Filmden çıkan arkadaşım hüzünlendim amuhagoyim yak bi sigara deyip beni derin duyguların içine sürüklemişti.

iğrenç espriler

Dursun demiş bana pilav üzerine et Temel demiş bana da pilav ama üzerine etme hahaha anladınız mı arkadaşlar yani orda et derken etmek yani kaka anlamında söylemiş. Aslında söylememiş ama Temel öyle anlamış ve garsona benim pilava etme demiş yani etme derken fiil olan "etmek" yani kaka anladınız mı. Kaka dedim inş ban yemem

hukukçu zekası

Hadi 1 kere oldu diyelim sakin kalırdım. Fakat ikincinin olmaması için önlem alırdım.
Nasıl mı ? Götümü keserdim

grip

Denemeyin öldürür. Ygs den önce rakip eliyor huur

türkçe bilmeyip türk milliyetçiliği yapmak

En çok kullandıkları söz "Ah orda olacaktım var ya"'dır. Klavyesini bordoya boyayıp son model oyun bilgisayarının karşısında her türlü ırka saydıran tiplerdir. Türkmen görse çinli sanıp dalacak alagavat. Ağzımı bozdum tamam sakinim

regle dair her şey

(bkz: adet yerini bulsun). Kadınlar neden ped kullanır sorusunun cevabı

kaymaklı ekmek kadayıfının o kadar güzel olmaması

ismine kalırsa dünyanın muhtemel 7 harikasına girmeye hak kazanmış bir tatlıdır. Misafirlikte zar zor denk gelen fakat 2 kaşıktan sonra iştahını düğümleyen keşke adı sadece Şerbet olsa dediğim tatlıdır.
Bir tabak yiyip 10 kilo alana şahit oldum. Bende yalan yok

lys 5

2010 daki gönderileri okuyup vay validesini be ne kadar kolaymış diyerek baktığım yaklaşık 4 ay sonra bana ve 7 sülaleme girmesini planladığım sınavdır. Aileme kalsa elbette 80 doğru çıkaracağım fakat fazla umudum yok. 2010 daki yorumları okuyup inşallah yine böyle kolay olur dediğim kendi kendimi gaza getirdiğim ve 6 yıllık konuyu hortlattığım bir gündür bugün.