1. 1.
  2 sezon önce üçüncü ligde olup her sezon bir küme yükselerek bu sezon Bulgaristan şampiyonluğunu kazanan futbol takımı. utanmadan federasyon kupasını da almışlar. football managerde sen yapsan hile derler*.
  3 ... sogansiz menemen
 2. 2.
  tarihinde ilk kez yükseldiği bulgaristan 1. ligi'nde şampiyon olan takım. 3 senede, 3. lig'den 1. lig'de yükselip, şampiyon olan mucize.

  http://spor.milliyet.com.....2012/1544943/default.htm
  2 ... kolormatik amca
 3. 3.
  3 sene önce 3. ligdeyken bu yıl ilk kez oynadıkları 1. ligde duble yaparak resmen mucize yaratan * bulgar takımı. bu arada belirteyim "ludogorets" bulgarcada "deliormanlılar" demek.
  1 ... cemali
 4. 4.
  dün akşam dinamo zagreb'ten 90+8'de yediği golle şampiyonlar liginden elenen deliormanım'ın takımı. yazık oldu gerçekten kendilerine.. ibne hakem resmen golü yiyene kadar uzattı maçı!
  2 ... agacacikan keci
 5. 5.
  http://ludogorets.com/index_en.html
  2 ... irishstorm
 6. 6.
  ntv çalışanlarının nasıl yazıldığını bilemediği takım. lazgrad kim amına koyim?

  fc basel ile şampiyonlar ligi gruplarına kalma mücadelesi verecektir.
  1 ... agacacikan keci
 7. 7.
  nüfusunun %55'i türk olan razgrad şehrinin futbol takımı.

  her ne kadar bir bulgaristan takımı olsa da, taraftarlarının çoğu türktür, umarım başarılı olur ve razgrad şehrinin adını dünyaya duyurur.
  3 ... ateistvaiz
 8. 8.
  uefa avrupa ligi "b" grubunda doludizgin giden bulgar şampiyonu.
  ilk maç deplasmanda psv eindhoven'ı 2-0 ile patlattıktan sonra, dün de dinamo zagreb'e evinde 3 gollü bir uğurlama yapmıştır.
  yürü lan deliorman!
  (bkz: avrupada sempati duyulan takımlar)
  4 ... bilgizayar faresi
 9. 9.
  uefa avrupa liginde ardarda galibiyetler alan bulgaristan takımı.

  önceden belirttiğim gibi razgrad, nüfusunun %55'i türk olan bir bulgaristan şehridir, bu takımın taraftarları da çoğunlukla türktür. ben ludogoretsi bir türk takımı olarak görüyor ve uefa avrupa liginde başarılar diliyorum.
  3 ... ateistvaiz
 10. 10.
  uefa avrupa ligi ""b"" grubunda bu akşam evinde psv eindhoven'e ilk maçın (2-0) tarifesini uygulamış ve beşinci maçlar sonunda gruptan çıkmış, 13 puanla da namağlup liderliğini sürdüren yürekli takım.
  yolun açık olsun deliorman!
  1 ... bilgizayar faresi