bugün

Merak edilen bir soru.

Ben sawyer ve sayid'e yanaşırdım.
Kimse ile. ıssız ada gibi bir yerde ben kimseye güvenmez olabildiğince mesafeli dururdum herhalde.
Bu arada Lost dizisini izlemediğimden hiçbir karakterini bilmiyorum. Dolayısıyla işbirliği yapma niyetinde olsam da bir isim vermez idim..

Dandik bir entry oldu silerim belki
lostu hiç izlemedim bilmiyorum.
Eğer “diğerleri”ni saymazsak, kesinlikle john locke.
Ama bay eko’yu, sawyer’ı, jack’i ve sayid’i de severiz tabii.
Hayatta kalmak istiyorsanız ve doğa, avcılık, inanç ve bi amaç arıyorsanız john locke.

Düzen içinde medenice yaşamak ve mantıklı hareket etmek istiyorsanız dr. Jack.

Sikerim düzeni, ıssız adadayız, vahşi doğadayız deyip
adanın en güzel kızına yazılan ve aynı zamanda da karizmatik bi anti kahraman olan, kural tanımaz ama yarı yolda da bırakmayacak adamının yanında yer almak isterseniz sawyer.

Teknolojik aletleri tamir etmekte usta, kavgadan kaçmayan ama mantıklı da hareket etmek isteyen kafası işleyen eski bir işkenceci üst düzey askerin yanında olmak isterseniz sayid.

Ben etliye sütlüye karışmadan arkadaşlar edinip keyfime bakayım derseniz hurley, charlie ve boone.

Adanın gizemini çözeyim, neler oluyor amk burada demek isterseniz desmond.

iyi yürekli, güçlü, düşmanlarını sikertebilen, ama dostlarına sonsuz merhameti olan eski bir suçlu ve aynı zamanda da eski bir peder olan muhteşem bir adamın yanında yer almak isterseniz bay eko.

Oğlunu kurtarmak için her şeyi yapan, herkesi satabilen bir şerefsizin (özünde iyi ama evlat sevgisinden dolayı işte hep bunlar) yanında yer almak isterseniz michael.

Sizi asla yarı yoda bırakmayacak, delikanlı, yardımsever, adam gibi adamın yanında olmak isterseniz jin.

Benim işim karı kız, gerisi beni hiç ilgilendirmez derseniz kate, claire, shannon ve ana lucia. Ana lucia’ya dikkat ama.

Ya da tüm bunları boş verip, her anlamda en büyük liderin, her şeyin sahibinin yanında olmak istiyorsanız benjamin linus..
bakıyorum da sözlükte ne kadar çok gizli gay varmış. ulan biriniz de kadın ismi verseydi be.

cevabım:
Kate, Claire, Shannon.

adaya düşmüşüm, ne işim olur pis pis kokan heriflerle amk. plajda bu 3 hatunla takilirdim.
siz de politika, kavga, dövüş yapın.

Edit:
Sonradan edit yaparak kız isimleri saymanız yukardaki gerçeği değiştirmez.
Başta Walter white ile yapardım. Ama çok güven vermediği için uzun sürmezdi. Daha sonra ragnar lothbrok'a yanlayıp, sen buranın kralısın diye gazlardım. işim bitince de yılanlara yem ederdim.
Finale yakın da jon snow'a yanaşıp onu kullandıktan sonra ondan önce davranıp sırtına hançeri geçirirdim.
Halk oylaması ile de adadan galip çıkar, kupamı kaldırırdım.

Ben lostu izlemedim evet.

Edit: twd rick'i unuttuk amk. Al işte elendik.
kesinlikle sawyer ve jin.

locke, kate, jack bunlar çok pis satış koyacak tipler.
Hepsiyle iş birliği yaparım. Normal hayatta saplarla işim olmaz ama Ada şartları malum. mahrumiyet bölgesi. nefes alan eli ayağı tutan işgörecek her canlıya ihtiyaç var. Tabi kadınlara pozitif ayrıcalık illaki.
"benjamin linus" u kimse yazmamış. bunun gibi bir arizona kertenkelesi daha yoktur dizi aleminde. satışa getirmeyeceğini bilsen bununla ittifak yap lost adası olur sana puckhet adası.
benim en iyi lostum içkim sigaram...
yalan yok kate e salça olurdum.
Kimseyle yapmam. Dışarıdan katılan zengin benim. Onlar benle yapsın. Şaka yine. izlemedim. Hatta üzerine bilmiyorum bile. Entrylerden okuduklarımla yazdım. Belki de saçmalamışımdır. Beğenilmemeye açıktır.
Jack ve Desmond brother. Desmond çok kral adamdı.