bugün

Kuşkusuz baksana kıskanç yellozlar hiç başlığa bile uğramıyor.
inşallah bir sözlük zirvesi falan yaparsınız da, prenses gelir, görürüm o zaman bu güzellemeleri..
bik bik, açarken ayetel kürsi okuyun diye uyarı yapmadan lord'un görsellerini paylaşma lütfen.
şüphesiz ki sakalları kesince yumurta gibi bir delikanlıya dönüşmektedir. dolayısı ise doğru bir tespittir.

görsel
Güzelmiş gerçekten.
adam erkek haliyle 30 entry aldı.. kadın olsaydı uğruna namus cinayeti işleyip, damlara düşerdik..

öte yandan bu tabloda illa ki, sözlük kızlarımızın alması gereken bir ibret de vardır.
Ulan adamın sigarasınun dumanı bile “dostoyevski ancak getir götürümü yapar” diye üfleniyor siz hayırdır?
Aq... Benim diyen hatun bu sözlükte bu kadar girdi almadı lan.
Kıskanç.
gördüm... fel fecir okuyor gözleri..

ankara'da meşhur bir laf vardır; şeytanın merhametlisi insanı gagalar, sonra gözünün yaşını silsin diye kendi iç giyimini verirmiş eline; diye.. bro iyidir hoştur ama bence uzaktan sevmek, aşkların en güzeli ve en uzun vadelisi olur...
Sen fotoğrafını hiç görmedin mi?
Marcus un dişil enerjisi kesinlikle benden daha yüksek. Bana kıyasla işveli cilveli bile denilebilir *
Adamı deşifre ettiniz durduk yere. Mi6 in türkiye istasyonuna alabilirdik kendisini halbuki. Neyse sağlık olsun. Artık doğu avrupada sürgünde başarılar ne diyelim.
Vay be eskiden saçları vardı lord un.
Doğru bu arada. Utanır insan bu kadar güzel olunur mu?