bugün

uludağ sözlük yazarı fatal'ın lock haricindeki tüm yazarların kalitesiz oluşundan olayı duyduğu utancın dilinden dışa vurması, sitemini arş-ı alaya haykırmasıdır..

ne biçim adamsınız yahu siz.. ona yavşak, buna pezevenk, diğerine piç diye dolaşıyorsunuz etrafta.. ayıp olum hiç mi aile terbiyesi almadınız siz.. haha akıllı olun lan!
(bkz: çelik ayna)

hamiş: 5 yaşında değilim.

hamiş 2: sıçtırma forum chat tarzına.
(img:#44199)

ekleme: kendinden utanan adam konuşmaz, yazmaz. ayak uydurmaya çalışır. bulunduğu ortamdan utananlar çeker gider. öyleyse...

http://fizy.com/#s/1lw4d5

* ne yapmak istediğini tam olarak bilmeyen utangaç feryadı.
kendinden de utanıp utanmadığı merak edilendir.
(bkz: utangaç yazar)*
(bkz: dünyalılardan tiskiniyorum)
kendimizi işe yaramaz hissettiren olay. lanet ettim doğduğum güne.
(bkz: fatal nolur bizden utanma)
dünya benim sanırdım
meğersem yanılmışım
felek gözün kör olsun
ne kadar geç kalmışım

in dereye dereye
dere beline gelsin
benden başka seversen
iki gözün kör olsun

habu akan dereler
hep gözümün yaşıdır
sevip de alamamak
ölümün kardeşidir

mektup yazdım karadan
dağlar kalksın aradan
kavuşmaya çare yok
kavuştursun yaradan

duman geldi de çıktı
oy dağlarım dağlarım
siz orada oturun
ben burada ağlarım

başındaki puşinin
dalı var, çiçeği yok
benim deli gönlümün
senden geçeceği yok

yayladan ki yürüdüm
hava güneşli idi
arkama bakamadım
gözlerim yaşlı idi

oy duman kara duman
çıksan ha yollarımdan
düştüm yolun altına
tutsan ha kollarımdan

bir kara kuş ağlıyor
taş vurmuş kanadına
ağlama kara kuşum
düşmanın inadına

oy fadimem fadimem
ne de güzel adın var
eskiden sevdan idi
şimdi baldan tadın var

etekliğin altına
pantolon giyiliyor mu
yaktırma beni yavrum
oy adam yakılıyor mu

belki önemser beni. beni önemse fatal yalvarırım. bak bu şarkıyı sana ithaf ediyorum.
haklısın o...çocuğu kontenjanımız doldu seni göndermek zorundayız..
--ince düşünerek o'nun ardına nokta koymam ama yinede yazının kurallara aykırı olması
ve silinmesi
ardından aslında mevzu o'nun ardına nokta konulmamasının anlaşılması ..ve düzeltmenin yapılması..

-haklısın orospu çocuğu kontenjanımız doldu seni gödermek zorundayız..

şeklinde olmalıydı....

o ne özgüven o diyen varsa özgüven deil sadece eşitlik var diye umuyorum....
Birkaç kelam etmek gerekirse eğer, ki etmek gerekir. Aleni bir şekilde, bu iki ismin kendilerini ayrı tutarak eski olmanın verdiği rahatlıkla diğerlerine özgürce, hepiniz boktansınız düldüller, ve dahası siktiğimin piçi konseptinde konuşabilme özgürlüğünü buldukları bir ortamda bu bakınız ve tek cümlelik yazarların, üşenip onlara gerekli açılımı yapamayacaklarını düşündüklerinden rahatça sen kalitesizsin göt, ve bunca kalitesiz orospu çocuğunun arasında durulmaz ironisiyle yeni nesilleri yerden yere vurma relakslığında olmaları şaşırtmadı elbette.

şu anda yedinci nesil olsamda şahsım eski bir yazardır, kendimi sildirdim geri geldim. evet bu sözlüğün eski kalitesini yitirdiği aşikâr, bu durum yüzlerce kez birçok farklı isim tarafından dillendirildi birçok defa. Ve siz bahsi geçen iki yazar, uzunca bir süre sözlüğü protesto etmek adına sözlükten uzaklaştınız. Ne güzel bu kalitesizliğin içinde, değildiniz. Kendi elitliğinizde nezih sohbetlerinizi ediyordunuz. Haha. Sözlük düzelmedi hala boktan, hepimiz hemfikiriz. E ne diye geri döndün dalkavuk demezler mi adama, anca ona buna kalitesiz, sikik, boktan gibi tabirlerle ayar vererek egonuzu buradaki insanlar üzerinde çiğneyerek mi varlığınızı konuşturacaksınız hala hee? Lan olum zall sizin kadar sözlüğün akıbetini düşünmüyor size ne oluyor da, sözlüğün yiten kalitesi için millete mütamadiyen yarak kürek ayarlar verdiğinizi sanıyorsunuz yahu?

Birçok eski yazar var, sizin gibi çığırtganlık yapmadan işine bakan sadece yazan. ve yeni nesillerin yani bu kalitesiz güruhun, önünü ilikleyerek her yazısına gerekli alakayı gösterdikleri birçok isim var. Siz yeter ki yazın, ortaya verilerinizi koyun eğer ki hak ediyorsa, gerekli alaka gösterilir. Ama yok, artık tıkanılmışsa, ona buna kalitesiz orospu çocukları diyerekten hala bir yer edinilmeye çalışılıyorsa, afedersiniz ama sizin o kalite aşılamaya çalışırken yaptığınız kalitesizliğe sokarlar.
fatal dır ne yapsa yeridir. kendisini serbest bıraktık istediği gibi takılıyor. yavşak, pezevenk, piç lafları kendisinin sıkça kullandığı kelimeler. aldığı cezaların haddi hesabı yok. ne bileyim zall kendisinin çocukça hareketlerini seviyor sanırım. elinden oyuncağını da almak istemiyor. zaten bu adam kaç senedir burda hiç büyümedi büyüyeceği de yok. kaliteli yazar mı değil. lock a gelince kalitesi var böyle çocukça entrylerin adamı değil kanımca.
canım yazar şimdi dalkavukluk; daha dün yönetimden yakınır veryansın ederken bugun yönetimdeki bir yazarın özel hayatıyla ilgili yaptığı bazı şeyleri onaylar nitelikte başlıklar açmaktır. dalkavukluk nedir biliriz, içiniz rahat olsun. bu bir.

ikincisi; aynı dili konuşmak, aynı yöne bakabilmek güzeldir. lakin üslup denen şey önemli oluyor bu hususda. herkes aynı kaliteyi geri istiyor. bunu dillendiren yazılar yazıyor, gerekli desteği görüyor. lakin hiçkimse sizin gibi diğer yazarlara ana bacı düz giden tavırlar sergilemiyor. bu nüans önemlidir, anlamak istemesenizde.
sen birine yarram dersem karşındaki sana götveren deme lüksüne erişir. bu bir kısır döngüdür.

demek ki isteyince, insan gibi konuşulabiliyor ne hoş. selametle.
jack, sawyer ve kate e yapılan büyük bir terbiyesizlik ürünüdür. Yakıştıramadım.

-Seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.

edit: lock değil locke diyene dalarım..
(bkz: hepiniz hariç locktan utanıyorum)
tartışmaya açık bir konudur.

(bkz: bi lock olamadık oğlum)
sözlükteki aptal saptal başlıklardan, seviyesiz, küfür dolu entrylerden rahatsız olan bir çok kullanıcı var. kendini ifade etmekten, cümle kurmaktan aciz yazar bozuntularından, tek bildiği noktalama işareti a.q olan, kelime dağarcığında ancak iki satıra yetecek kadar kelime barındıran yazarımsılardan rahatsız olan sadece siz ikiniz değilsiniz ki.

mesele tepki koymaksa, daha önce yüz kere de yapmış olsan, oturur uygun bir dille yazını yazarsın. ilkokul çocuğu mantığıyla hareket edip, "ulan ben şu tiplerle bir dalga geçeyim, alayını genelleyeyim, gel yanıma lock bunlar pis" tripleriyle eleştirdiklerinden çok da farklı görünmüyorsun zira.

anladık eskilerdensiniz, anladık sözlük çok daha nezih bir yerdi. bu hale gelmesinin nedeni sözlük formatını hiçe sayan dangalakları görmezden gelmek olamaz mı? bu tip yerlerde ahlaksızlıklara engel olmak ancak kuralları uygulayarak mümkündür. bunu da kimin yapması gerektiğini hepimiz biliyoruz herhalde...

bu da "tam yerine rast geldi, manzara koyduk bakınızı" olsun;
(bkz: sozlukte uuser olmaktan utanmak istemiyorum)

2006 yılında da utananlar, utandıranlar varmış demek ki...
lock stock and two smoking barrels filminden muhtemelen ben hariç hiç kimsenin (buna guy richie dahil) aklında kalmamış olan, final sahnesinde the baptist' in the greek' e söylemiş olduğu lakırdı.
aslı lock utanılacak adamdır.

(bkz: lost)
(bkz: john lock)
(bkz: kara duman)*
Kankam hariç hepinizin götüne girsin demenin formatçası.
Kötü söz sahibine aittir. isteyen benden utanır, isteyen utanmaz.
Beni de bağlamaz zaten. Lakin laf ederken ucunun nerelere dokunacağına dikkat etmeli insan. Ne olduğunu anlamadan,
(bkz: götümüze girebilir)
hep bildiğiniz kalitesizliği tekrar edince neden bu kadar hırçınlaşıldığını anlamak mümkün değil.. ayrıca şunun(başlık ve ilk entry) tamamı ile geyik ve açıldığı zamanda (entry tarihinde takip et lan) sol framede olan "x den utanıyorum" konseptine fatal tarzında bir çemkirme olduğunu her fırsatta ilkokul çocuğu gibi laf söylemeye yarışan elemanlar da dahil (he lan senden bahsediyom fırsatçı ihtiyar çakal) birçok insan bilir.. bilmiyorsan yapacak bir şeyim yok açıkcası..

ilgili piç, yavşak ise inci sözlük ve fazıl say gönderisi içermektedir.. her ne kadar gönderme ve selam çakma sevdalısı birisi olmasam da içimden geleni söyledim ama size yazık olmuş..

ayrıca sözlüğü terk etmek nedir lan? seni terk ediyorum çünkü çok kalitesizsin.. ühühü manyak mısınız olum siz.. neyi nasıl okuyorsunuz anlamadım gitti..

şu başlıktan yönetim yandaşlığı ya da yönetim sikkoluğuna lafı getiren ampül kılıklı insanlara da hayret etmemek mümkün değil.. ve yine işi eski yazar tribi eşiğine nasıl gedliğini de bir türlü çözemiyorum.. başlık açarken ya da entry girerken "ben eski yazarım siker atarım" diye bir not iliştirmişliğim de yok.. bu nedenle şu sırf ince bir tepki, fazlasıyla makara içeren başlıktan geldiğiniz yerlere bakın.. manyak mısınız olum siz?

hadi şimdi kalitesine kalite katın şuranın.. uu beybi bir hareketlenme oldu bende..