bugün

kimisi sigarayı hatırlar kimisi efsane dizi leyla ile mecnun'u. hala bu diziyi nasıl bitirdiler diye zoruma gidiyor. biliyorum yalnız değilim.
5 aralık 2016 itibariyle 9.50 türk lirasına satılacak olan sigaradır.
(bkz: leyla ile mecnun)

Benim aklıma hep bu gelir

Ismailllll abiiiiii

Hoooooppppppp
Makro da para finans piyasasının gösterildiği eğridir. Mal ve hizmet piyasası yani ıs ile dengede olma durumları incelenir.

Para ve finans piyasası dediğimiz olayda merkez bankası çerçevesinde konjektürel hareketlerle kafamızı siker.

Devam etmek isterdim ama size bu bilgiler bile fazla.
yazıklar olsun sigaradan soğudum bi daha içeni dürtüklesinler chester'ımın gözünü seveyim be.
ilk kez bugün aldığım cigara.
Dumanı pek koku yapmaz ve îçmesi iyidir.
fiyatı 6.5 lira olan sigaradır. tadı meçhul.
Bimde satılmalıdır.

(bkz: Le Marlboro)
ilk çekişteki tadı harika olan son çekişi bok gibi olan bir sigara. 6.5 tl'dir.
tamamen aşk ve seksin sigarasıdır.

--- spoiler ---

önce filtre değiyor dudağıma. .
sonra benzini ateşliyorum gri zippo marka. .
kuru tütün parçaları ince orgazm sesleri çıkartıyor ateşle buluştuğunda. .
sonra, soluk borumdan içeriye çekiyorum bütün zehrini. .
ciğerlerime ulaştığını hissettiğimde,
serbest bırakıyorum dudaklarımı ve dumanın çıkmasına izin veriyorum.
inanırmısın?
kültablasında izmaritini ezerken canım acıyor. .
uzun l&m. . .

--- spoiler ---
Liquidity preference Money supply *
(bkz: Liggett and Myers)
Liseli marlboro'sı, lenin marx, laz marlboro'su gibi çeşitli gibi açılımları olan sigara markası.
4-5 tane ard arda içince kan dolaşımına barikat kurduğunu hissediyorum. olmuyor böyle. çok ayıp. marlboro'ya dönesim var.
(bkz: leyla ile mecnun)
fiyat-performans ölçüsüne göre en iyi sigara, kısa-kırmızı'nın içimi sert ve çok güzeldir, aromayı hissedersiniz.
6.5 liralık sigaraların şahı, şaka maka paketi falan bi değişmiş, tadı da güzelleşmiş sanki. Genel winston soft içicisi olarak sevdim.
bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle dakikalarca yanıp, bilgisayar başında en ziyansız içilen sigara olduğunu düşündüğüm marka. ucuzlar arasındadır.

(bkz: uzun lm)
kokusu ve tadı iğrenç olan sigaradır. bundan bir paketi tamamen içmek zorunda kalsam sigarayı bırakırım gibi geliyor. öyle pis bişi.
içtiğim tüm sigaraların bir biçimde sıçması sonucunda sardığım ve birkaç yıldır bırakmadığım sigara. neyse ki bunun içindeki tütünü falan değiştirmiyor philip morris.
sevmediğim ve sevemeyeceğim bir sigaradır. camel ile kıyaslanamaz bir sigara.
(bkz: sevemedim karagözlüm)
oxford üniversitesi'nin sigara içen 2671 kişinin dahil olduğu bir araştırmaya dayanarak tütününün kokusunun en çok beğenilen sigara olduğunu açıkladığı sigara markası.
gcc'de derlerken math.h kitaplığını dahil edebilmek için kullanılan parametre.
kimse sevmez ama uzun yıllardır içicileri vardır. bu sigaradan başkasını içemez. bendenizinde 10 senedir değiştirmeden kullandığı tek sigaradır.
para arzı ve para talebili ifade eden kısaltmalardır. Klasiklere göre herzaman eşittirler fakat keynes eksik istihdam ve asimetrik bilgi nedeniyle eşit olamayabileceğini savunmuştur.