bugün

hoşgelmiş 11. nesil yazar. şimdi ona buraların adetini anlatacak birileri lazım. o yüzden bana mesaj atmasını önerdiğim yazar.
msj almak istemediği için msj kutusunu kapatan yazardır. başka bir niyeti yoktur. harun ne demektir bilmeyen yazardır ayrıca. erkekse kastedilen, halis muhlis kız olan yazardır. hosbulmustur.
hoşgelmiş hatun yazar . inşallah vurdurmamıştır.
liseyi çoktan bitirmiş olan yazardır. sözlükte ki amacı entry girmektir.
hoş gelmiş bayan yazar. iyi yazmalar..

Not: yanlış anlama olmasın ama aklıma geldi.

(bkz: lisa ann)
iyi niyetli yazar.
erkek olsam ve kız taklidi yapacak olsam denenecek en basit teknik mesaj kutusunu kapatmak olacağı için, değerlendirmeyi buradan yapacakları yanıltabilecek yazar.

(yazar, kızdır erkektir tartışmıyorum. kadın yazarları anlama tekniklerini yanlış bilen nesillere tavsiye mahiyetinde sadece)
mememi göstersem sanki he tamam kızmış bu diyecekler.
direk sayısal olmadığı için yazdım psikolojiyi. evet eşit ağırlık biliyorum.
(#26033103) hayat müşterektir.
özel mesajını kapatıp facebook ve twitter kullanmaması kendisine herhangi bir üstünlük ya da farklılık kazandırmayıp kişisel tercihi olan yazar. buna da saygı duyulmalıdır. *
ndra.
(bkz: lol)
bir üstünlük ve ya farklılık çabası içinde olmayan yazardır.
Özel mesajları sevmeyen yazardır.
Özel mesaji kapali olmasaymis iyiymis kendi nickaltini chat ortamina cevirmis yazardir.
profilini özel mesajlara kapatmış yazar.
bir kere daha teşekkürü hak etmiş yazardır.
Bu kim lan?
Asılmayın Olm sevgilisi var yazarı. Racona yakışmaz.
Bir zamanlar lisaaaa diye bir yazar vardı, onun yeni tezahürü mü merak edilen yazar.
lisaaaa diye bir yazarla alakası olmayan yazardır..
on birinci nesil yazar.

umarım aseksüeldir ve ipek böceklerini seviyordur.
evet lissa ipek böceklerini seven ve çocukken bursadan bir arkadaşının hediye ettiği ipek böceklerini beslemiş bir yazardır..
(#26649756) entrysiyle sempatimi kazanan yazar.
lissa;
enrique iglesias hayranı bir yazardır.