bugün

çoğu zaman erken evlenmek, pek çok erkeğin ilk mastürbasyonuna konuk sanatçı olmak, pek çok erkeğin kadınlar karşısındaki problemlerinin kökeni olmak demektir.
lisede kendini güzel sanan kızdır oysa. fiziksel özellikler tam oluşmaz . yüzleri bile bebektir daha ama o kızlar ki saçlarını boyarlar makyaj yapıp etek kıvırırlar sonra da güzel sanırlar ya da sanılırlar. yanılırlar ama diğerlerinden tek farkı o yaştaki kendilerine bakım merakı. çocuksun işte. ne alımı , ne seksisi , ne güzeli hayatım?
popolarının büyükleriyle doğru orantılıdır.**

edit: poposu büyük olan gacı güzeldir, niyetlenilir evlenilir ne de saftır demek istemiyorum tabii ki. ancak lisede "lisenin en güzel kızı hacı" denilen kızların fizikî özelliklerine bakarsak tanrı tarafından popo ya da göğüs hizasından çekilmiş gibidirler. *
surat güzelliği , masumiyet , bir daldır .
bunun haricinde , göt büyüklüğü , seksapelite ayrı bir daldır .
öğrenciler genelde güzel kızla aşk yaşamak isterken , seksi kızla seks yapmak ister .

(bkz: bir gün maç yaparken pele nin gelmesi)
başa bela durumdur. hareket alanına 10 abazan düştüğü düşünülürse, taciz atışı laflar ve bakışlar eşlik eder sana sürekli. ve gıyabında dedikodu üretilir yine onlar tarafından, en günahsız halde olsan da.
"Bu kız kaşar beni aşar" Sloganına maruz kalan garip insan...
büyük çoğunluğu geleceğin mutsuz kişileridir. hayatları zor olsa gerektir.
(bkz: masturbasyon malzemesi olmak)
yetiskinliginde bu kadar guzel olamayacak kizlardir.egitim hayatimda tanidigim butun guzel kizlarin zamanla cirkinlesmeleri bu sonuca varmama yol acmistir.belki de erken birliktelik kizlarin erken cokmelerine neden oluyordur.hani okuldaki her guzel kizin birileriyle birlikte olmasi gibi hikayeler varya.umarim bunu papa duymaz.yeni bir "ciftlesmeyin" fetvasiyla karsi karsiya kalabiliriz.
ardından servis şoförü ile kaçmak ve üç ay sonra ayrılıp evine dönmek kadar kötü birşey olmasa gerek.
çoğunluğu erkek olan meslek lisesinde okuyorsa acınası bir durumdur.
önemli olan iç güzelliği
daha 16-17 yaşlarında olmalarına rağmen 25 yaşında gibi görünürler nedense...
zor iştir vesselam. yanına bir adet "iri kıyım abi" eklendiğinde yaşanılası durumdur.
genelde motor olmakla eşdeğer durumdur.
tüm dikkatleri üzerine çekmektir.
çirkin bir kanka sahibi olmaya yol açar. gariptir.
(bkz: kız olsam kesin orospu olurdum)
çok kötüdür.
bütün o erkeklerin iğrenç iğrenç pipileri sizin için kalkar hep.
ıyyy, o yaşta bir kızken en istemediğim şeydi bu!
ay heyt it!
Birçok erkeğin gözünde ilah olmak, kızlar tarafından da türlü laflara maruz kalma durumu.
sıkıcıdır. öncelikle herkesin seninle neden ilgilendiği bellidir, zengin bir insan kadar paranoyaklaştırıcıdır. sonrasında ise insanlardan uzak durman gerekir, aksi takdirde adın çıkacaktır.
okulda bol bol kavgalara neden olabilecek bayan arkadaşlardır. Zira uğrunda bir ton kavgalar edilir, çoğunda kızın haberi bile yoktur.
lisenin en güzeli olup olmadığıyla ilgilenmemek ancak mezun olmadan önce lisenin tüm fırlama erkeklerinin gözdesi olup, sayısız çıkma teklifi alıp, sayısız fantaziye konu olduğunu bilmek, merdivenleri çıkarken pileli eteğine dikkat etmek zorunda olmak, kısa giyince yavşanılma sayısının daha da artacağı bilindiğinden dilediği gibi giyinememektir.
tüm abuk subuk hayallerin baş rol oyuncusu olmaktır.
uzanamayan erkeklerin bakışında çirkin olmak.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)
o kızlarında ay bana kaşar diyolar,ay ben şöyleyim diye gtünün kalkması durumudur. lisede herkes cinsel yönden bi hareket halindedir zaten. kaşar damgası yemekte cart da curtda konuşmak manasız.