bugün

Bence de liseli yazarları küçük görmek çok yanlış.
Yasal olarak sorun değilse benlik de Bi sorun yok.
Liselilik bu ülkenin en üst makamıdır. Nüfusun liseliler kısmının geri kalanına sorsanız, en az %80’i şu an liseli olmayı ister. Toplumda en imrenilen statüdür liselilik. Çekemeyenler var abiii
liseli yazar mı var amk yerinde diye şaşırmama sebep olan durumdur.
liseli yazar var.

bu da yetmezmis gibi ustune ibne liseli var. bonusu da arnavut ibne liseli.
hangi lise adres alabilir miyim diye düşündürttü?
https://www.uludagsozluk.com/e/46843354/

götünü silken olmamıştır. kesin bilgi yayalım...
ne yaşadınız lise hayatınızda bu kadar liselilere düşman oldunuz?
yoksa o cansu denilen bir sanal kişilik olup lise yıllarında kendi yaşanmışlığın iç dünyasında ki tepkime söylemi-yansıması mı?

acilen psikolojk destek almalı bu liselilere höykürenler.
her genç liseye gitmez, ancak lise çağını yaşar.
lisede yalnız kalmazsin mutlaka ayni kafada olan biri bulunur, bulursunda, yanliz bu yıllardaki sira arkadaşlıklari, dostluklar, ahbapliklari, okuldan kaçıp internet cafe de gecirelen saatleri (gerci internet cafe kalmadi da sen anla) bi daha bulamacan yazar kardeş o yüzden bu yılların tadını çıkar. Bol bol anılar biriktir. Ha gel buradada takıl sonra fikirlerini paylas ama lisedeki akranlarinla daha çok takıl. Tüm Liseli Yazarlara selamlar olsun.
ilk lise 3 de geldim buraya sonra bıraktım şimdi geri geldim o zaman ki ismim asosyal345 di.
--spoiler--
(bkz: #46843670)
--spoiler--
Sende haklısın kardeşim bugün liselerde verilen eğitimden benim de umudum yok. Sınıfta kalma falan da yok bildigim kadarıyla. Disiplin diye bir sey zaten kalmamis. Öğrenci Atatürk resmini yirtcak ve bu yaptigi yanina kalcak oyle mi. Ben lisedeyken bunu yapan Öğrenci ( zaten en başından böyle bi şeye kalkisamazsinda hadi diyelim oldu) en agir Disiplin cezasıni alir sonra sinifa geldiginde butun sinif buna bi dalar o da yetmez okul cikisinda tekrar dalar. Hatta yan sınıflardan gelip dalan bile olabilir. Artik o öğrenci haftalık mi aylık mi rapor mu alir bilemem. Simdi Atatürku sevmeyebilirsin gerci benim için sevmiyoyasanda s... ol git bu ulkeden yada ben türküm diye dolasma ama resim yirtmak büste saldirmak böyle bir şeye hakkin yok yeltenezmezsin bile.

Neyse konu dağılmış gibi oldu biraz gunumuzdeki gencler Malasef biraz mal lafim sana degil yanlis anlama ama içlerinde pırlanta gibi olanlarda var sende onlardan birisin tahmince ve demek istediğim vardır mutlaka birileri senin gibi düşünen, hareket eden ama o da senin gibi düşündüğü için köşesine çekilmiştir. Egitim zaten cop olmus seninde dediğin gibi ama siz Birbirinizi bulun sonra radarlarnizi açıp sizin gibi düşünenleride bulup araniza alin iyi arkadaşlıklar güzel anılar biriktirin. Kal sağlıcakla.
başlığı bir an liseli kaşarlara karışmayın diye okumuş bulunmaktayım.
Lise 2'den mezun olduktan sonraki yaz kayıt oldum buraya. Halen de kullanıyorum resmen burada büyüdüm.
O zaman benden büyük yazarların (şu anki yaşım kadar olanların) açtıkları başlıklar aklıma geldikçe gülesim geliyor.bir zamanlar hepimiz gençtik.
Sözlük ilk açıldığında askerden hemen öncesiydi. Şimdi sözlüğe oğlanı kayıt ettirecem adminler piyasada yok. Bazı adminlerin Bastonla dolaştığı söyleniyor doğru mu ?
Sözlük ilk açıldığında askerden hemen öncesiydi. Şimdi sözlüğe oğlanı kayıt ettirecem adminler piyasada yok. Bazı adminlerin Bastonla dolaştığı söyleniyor doğru mu ?