bugün

genelde nefretle başlayan lise hayatının giderek bir sevgi yumağı şeklinde büyümesi sonucu arkadaslardan ayrılacak olmanın tüm acısıyla okul gömleğinizi arkadaslarınza tükenmez kalemle imzalatmak!
Cam yünü döşeniyordu okulumuza yalıtım için bu cam yününün diğer bir özelliğide acayip kaşındırıcı olmasıdır. biz bu özelliğini lise keşfettik ve elimize aldığımız bir tutam cam yününü bütün kızların boyunlarına sürdük -bak ne kadar yumuşa dimi diye kandırmışlığımız vardır. tabi bunu bilmeyen kızlar aldandılar ve sürtündüler sınıfı uyuz götürmüş gibi bir hal aldı ve izin verildi tüm kaşınanlara iyi ki yapmışım dediğim iyi eğlendiğim zamanlardı. bunu neresi eğlence derseniz bilmem o zaman eğlenmiştim şimdi olsa düşünürdüm herhalde
fırlamalıklar kategorisine karikatürle bir yaklaşım için, http://img134.imageshack....g134/4946/oocuu5wgkl2.jpg
sanki aşık olunup sokaklarda bağıracak başka bir dönem kalmamış gibi lisede sadece saçını joleleyen ayakkabısı (bkz: dexter) olan erkeklerden hoşlanan kızlarla çıkmak..
lisede din dersinde torpil patlatıp hocayla birlikte cihat diyerekten kaçarak sınıfın dışına çıkıp dersi kaynatmak yüzünden ve o gününde cuma ya denk gelmesi yüzünden ceza babında istiklal marşında okulun en haylaz öğrencisi olarak bayrağı tutmak...
tipik okul sonu veda partisinde içip içip zıvanadan çıktıktan sonra lise boyunca uğruna masturbasyon yaptığın okulun en genç hocasını dansa kaldırdıktan sonra gece otele davet etmek..
-her gün öğlen yemeği için okula 150 civarı dürüm, ayran, acılı ezme getirtmek
-kopya çekmek için duvara delik açmak
-hademeye gıcık olunduğu için topluca okulun pisuarlarına sıçmak
-can sıkıntısından alt sınıfları dövmek
-demir parmaklıklı dolaba arkadaşı kilitleyip sınıfça fıstık atmak
-okulun deposundaki atıl odayı şark köşesine çevirip duvarına kilim asmak, o odada hergün bira içip derslere sarhoş girmek
-okulun köpeğine üzerinde müdürün adının yazılı olduğu tasma takmak
-matematik hocasının sigara paketini yürütüp herbir dalı çüke sürdükten sonra pakete geri koyup hocanın ceketinin cebine geri bırakmak
-sınıfın çöp sepetine 100 civarı tamamen açılmış ve ıslatılmış prezervatif atıp hocanın görebileceği bir yere koyup hoca delirince hocayla 'sağlıklı bir nesil yetişiyor hocam sewinmeniz lazım' muhabbeti yapmak
-bunca eğlenceyi bırakıp mezun olmak
devamlı bir bahane bulup birileriyle kavgaya tutuşmak.
tek potada beşerden basket maçı yapmak.
terden geberene kdr oynamak.
milletin kafasına tebeşir atmak.ve son olarak
(bkz: altta kalanın canı çıksın)
sınav öncesinde florasanın üzerine çalar saat yerleştirmek ve sınavın ortasına tekabül edecek bi saate kurmak. sesin nerden geldigi bulunamaz, ögretmen delirir, hababam sınıfının verdigi gazla kimse yapanı ispiyonlamaz, sınav iptal olur, calıskan ögrenciler bu duruma cok sinirlenir, sinirlenen ögrencilerin durumları izlenerek eglenceli vakitler gecirilir. afiyet olsun.
sınıfta top oynayarak florasanları tek tek özenle indirmek.
etekleri kıvırmak * liseli kızların yaptırdıgı abukluktur ama nasıl etek giycegine kendisinin karar veremedigi bi aileye sahip oldukları icin bunu yapar cogu ama amac nedir bilinmez *
okuldan kaçmak için tek arka çıkış kapısı olan yemekhane kapısını açmaya çalışırken kırmak, yakalanmak, müdür "kim kırdı bu kapıyı" diye hiddetle sorunca, "hangi kapıyı hocam?" sorusunu sorup müdür ve saz arkadaşlarıyla dalga geçmek, akabinde müdürün odasında azar işitmek, veliye şikayet edilmekten ve disiplin cezası almaktan duygu sömürüsü yaparak kurtulmaktır..
tuvalette duvarların üzerine çıkıp resim çektirmek.****
tuvalette uyuşturucu madde almak.
sos oynamak.**
superman olmak. şöyle efendim, sınav nedeni ile tenefüse çıkmayan bir sınıf tespit edilir. 8-10 kişilik bir grup toplanır ve aralarından en sıskasını ellerinin üzerinde yere paralel kaldırırlar. sağ kol ileride süperman vaziyeti alan gencimiz sınıfın yüksek pencerelerinin önünden uçarcasına süzülür. tabi ki, sınıftakiler ve hocanın şaşkın bakışları altında... burada önemli olan ellerin kadraja girmemesi, görülmemesidir.
-sınıfta birinin üstüne 1 kg lık un paketini boşaltmak
-şakazedenin gidip tuvalette o unu suyla çıkartmaya çalışması(adamın bütün yüzü hamur oldu yapış yapış..temizleyeyim derken daha da berbat oldu , kırk saat temizleyemedi.ne gülmüştüm o gün, hey gidi günler hey..)
hafif sıyırmış olan fizikçinin minibüsünü bütün sınıf birleşip ön bahçeden arkaya taşımak.ve hocanın bunu güneş ışınlarının yoğunlaşmasından kaynaklanan enerjinin açığa çıkması olarak yorumlaması.***
önündeki dururken yandaki pisuvar a işemek...
yoklama fişinde yazan numaranı daksillemek ve sonra 5 gün uzaklaştırma cezası almak.
hocanın yeni ayakkabılarına hayırlı olsun diyerek basmak.
sınıfta bulunan televizyonda türrk filmi izlemek.
dersten tuvalete diye çıkıp ders yapan diğer sınıfların kapısını çalıp kaçmak.
yazılı günü herkesin kalemini toplayıp atatürk büstünün içine saklamak ve sonra bütün sınıftan güzel bi dayak yemek.
bütün erkekler öğle tatilinde sınıftadır ve sıraya kocaman bir penis resmi çizilmiştir:

- beyler tura atan sıraya oturup zıplıcak *
sıra bana gelir ve aklımdan geçen başıma gelir çünkü tura gelmiştir.
sıraya oturulur ve zıplamaya başlanır. hepsi üst üste gelcek ya, tam o sırada müdür yardımcısı sınıfa girer:

- evladım noluyor burda??
- şey hocam *!?%&
- kalk bakim ne war orda? bu ne lan ?!?!'?+'^+%
labaratuardan ne işe yarayacağını bilmediğin halde bi şeyler aşırmak (kimyasal madde falan).
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar