(#40391082)

nolu entrymi artılamış yazar. sanırım entryde tarif ettiğim özelliklere haiz. canım benim. pek kıymetli bir yazar, severek takip edeceğim.
Taciz boyutunda seri artı veren yazar.
Sanırım bir şey söylemeye çalışıyor.
Hala esmer beylerden hoşlanıyorsa demekkisi şansım kalmamıştır.

Seneye yazın esmerleşip yutturacağım kendisine esmerim diye kendimi.
Esmerim, hafif kaslı ve uzun boyluyum. Sevişmek isterim.
dikkat çekmeye çalışan yıkık.
cesur yürek.

bizim aklımız fikrimiz memelerdeyken, o memelerin altında kocaman bir yürek olduğunu unutuyoruz bazen.

kadınlar, kadınlarımız... gurbet gurbet bakan, sivri sivri sokan kadınlarımız. bu kısım olmadı.

liliith, mert bir kadındır.
Bir ruh bilimci olarak,

içinde bastırılmış cinselliğin sebep olduğu patlamalardan oluşan entrylerine denk geldikten sonra kendisine bir reçete yazmak istedim.

Hanim kızımız derhaliyetlen evleniniz. Eli yuzu duzgün bir kısmetiniz varsa degerlendiriniz yoksa bu sizi çok yıpratacak.

Yoksunluk duygusunu farklı yollarla karşılamak mumķün olmayacaktır. Lütfen evlenin.
Ulan ahahahahah. Sözlüğe girer girmez bu yazarı görmek..

Sözlüğü lut kavmine döndürdün aq kezbanı.

Buldum bu arada bunu. Alın:

görsel
Sanki Lookinin 2.0 verisonu gibi geliştirilmiş ve güncellenmiş hali. Umarım selfie çubuklu fotoğrafları ortalığa saçılmaz...
Ah aşk sen nelere kadirsin Sırf onun için yaz kış esmer olabilirim bir düşünsün bunu.

Söz veriyorum güneş altında ıstakoz gibi yanmaya.

Sırf senin için
Sırf senin için.
ikidir cuma namazına gelmeyen yazar. bugün de gelmezse cenaze namazı kılınmayacak.
Seks tutkunu yazar.
Troll olduğunu varsayıyorum, lakin bu kadar sekse düşkün kadın olamaz.

Zaten abazan kaynıyor sözlük, ergenleri zorla teşvik ediyor, ayıp.
(img:#1791659)

Liliith’in esmer anlayışı budur. Suriyeli erkeklere duyurulur. *
Sol frameye açılmadı mı bu başlık.
ya sırf sama mesaj atmak için bir sürü yorum yazdım siteye bunları neden yaptım bilmiyorum neden yaptığımı bilmiyorum diyenlerin ne yaptığını çok iyi bildiğini biliyosundur sen cinsin sen cin GÜLÜCÜK.
şey olurda birdaha konuşamaz yada görüşemessek diye yazıyorum haa aklına başka sey gelmesin belki 2 saat bile olmadı tanışmamız ama hayatımın lezzet aldığım 2 saatlerinden biriydi en son 2013 yılında 2 saatlik bi sohbetten zevk almıştım 6 yıl sonra bana bu zevki tekrar yaşattığın için sana 2 saate sığacak kadar teşekkürler sakın peri tozu gibi bi görünüp yok olma haaa GÜLÜCÜK.
Açık oylamış yazar. Sanırım benimle konuşmak istiyor. Namuslu bir temiz aile çocuğum ben, evlenmeden olmaz.
Bir tane sesli entrysine denk geldim , kendisi lookin abla . Evet .
görsel
Bu ne biçim yazar lan? Troll herhalde.

Devamlı Seksli meksli şeyler paylaşanlar genelde erkeklerdir. Ve bu abi kadın taklidi yapıp abaza avlayıp gülüyordur eminim. Ulu bir nevi stres atma yeri herhalde.

(bkz: gb)
Memesine güvenen yazar.
(#41222012)

yhaaa. delii!
sonunda çaylaklıktan çıkmış yazar. hoşgeldin canım.
Sözlüğe erotizm katmaya çalışan yazarımız.

Sözlük memeye de popoya da fazlasiyla doydu bence. Misyonunuzu başarıyla gerçekleştirdiniz kanımca.

Sòzlük erkekleri artık duyarsızlaştı pek çok şeye. Normalleşti artik bizler için sallanan bir çift kadın memesi.

Ha kadın memesi ha inek memesi.

Simdi bizim sizin fikirlerinize ihtiyacimız var. Cikın artık o kendinizi gizlediğiniz perdenin arkasından.