bugün

Keşke geri dönse yazarlarından.
inci sözlük ten ortak tanıdıklarımız olan yazar gerçi tanıdıklarım burdada yazıyor.
bi süredir aktif değildim bi bakıyım dedim silik yemiş laa bi üzüldüm bak..
Gitmiş ve yalnızlığımızı iliklerimize kadar hissettirmiş yazar.

neden her silinene ölmüş gibi üzülüyorum...
Arşivimi süsleyen yazar, son günlerde performansının düşüklüğü neticesinde unutulmaya yüz tutmuş tutmuş yazar olarak güncellenmek üzeredir.
Kendini taş sanıyor ama bundan olsa olsa granit veya zift olur.
Tipik erkek özellikleri gösteren, muhtemelen sazanlarla dalga geçen biraderimiz.
Kendini prenses sanıyor garibim
Olsa olsa
Yarrağımın prensesi olabilir bekliyorum.
nefesimi kesmesini istediğim yazardır.
Sözlükteki kız kavgasında taraf olmayarak kalitesini bir kez daha göstermiş yazar. Evet.

Akşam alim mi.
Pipisi olan, sözlüğü squanchlamak amacı güden heriftir.
görsel

Omzunun yuvarlak ve beyaz hatlarıyla ıslatan yazar.

Bit-tim!
(bkz: #41504599)
üstündekileri çıkar canım ne dediğin anlaşılmıyor.
Sözlüğe erotizm katmaya çalışan yazarımız.

Sözlük memeye de popoya da fazlasiyla doydu bence. Misyonunuzu başarıyla gerçekleştirdiniz kanımca.

Sòzlük erkekleri artık duyarsızlaştı pek çok şeye. Normalleşti artik bizler için sallanan bir çift kadın memesi.

Ha kadın memesi ha inek memesi.

Simdi bizim sizin fikirlerinize ihtiyacimız var. Cikın artık o kendinizi gizlediğiniz perdenin arkasından.
sonunda çaylaklıktan çıkmış yazar. hoşgeldin canım.
(#41222012)

yhaaa. delii!
Memesine güvenen yazar.
Bu ne biçim yazar lan? Troll herhalde.

Devamlı Seksli meksli şeyler paylaşanlar genelde erkeklerdir. Ve bu abi kadın taklidi yapıp abaza avlayıp gülüyordur eminim. Ulu bir nevi stres atma yeri herhalde.

(bkz: gb)
görsel
Bir tane sesli entrysine denk geldim , kendisi lookin abla . Evet .
Açık oylamış yazar. Sanırım benimle konuşmak istiyor. Namuslu bir temiz aile çocuğum ben, evlenmeden olmaz.
şey olurda birdaha konuşamaz yada görüşemessek diye yazıyorum haa aklına başka sey gelmesin belki 2 saat bile olmadı tanışmamız ama hayatımın lezzet aldığım 2 saatlerinden biriydi en son 2013 yılında 2 saatlik bi sohbetten zevk almıştım 6 yıl sonra bana bu zevki tekrar yaşattığın için sana 2 saate sığacak kadar teşekkürler sakın peri tozu gibi bi görünüp yok olma haaa GÜLÜCÜK.
ya sırf sama mesaj atmak için bir sürü yorum yazdım siteye bunları neden yaptım bilmiyorum neden yaptığımı bilmiyorum diyenlerin ne yaptığını çok iyi bildiğini biliyosundur sen cinsin sen cin GÜLÜCÜK.
Sol frameye açılmadı mı bu başlık.
(img:#1791659)

Liliith’in esmer anlayışı budur. Suriyeli erkeklere duyurulur. *