bugün

life gym spor salonunun flat ofis şubesine her yıl bir kere uğrarım. (başlamaya tam hazırken hep saçma sapan tekliflerle ve inandırıcı olmadıkları fiyat politikasıyla vazgeçerim.) bu yıl 2 kez uğradım ilki kendim içindi her zamanki gibi 2750 TL den her saat diliminde kullanılır bir öneri verdiler. ancak bu öneri pazarlıklar sonucu 1400 TL ye düştü. (yıllık) bundan 3 ay sonra(geçtiğimiz hafta) bir daha gittim oda arkadaşımın ısrarı sonucu gidip görelim dedi gittik ve gördük güzel mekan havuzu v.s (önceki deneyimlerimden de biliyorum) ancak bu sefer aşırı kalabalıktı, kalabalık nedir diye sorduğumda yüzme yarışı olduğu söylendi... tesisi gezerken arkadaşa rast geldik direk ben 1800 TL ye üye oldum dedi.(ancak aşırı kalabalık dedi) tesisi gezdikten sonra bizde pazarlığa oturduk yine 2750 TL den açılan kapı 1800 e indi ancak arkadaşın bir tanıdığı pazarlık başlamadan önce 1300 TL ye üye olduğunu bize belirtti. şimdi arkadaş, kışın üye bulamayıp içeriyi hınca hınc yapıyorsun, eşe dosta ındırımını yapıyorsun bizden ne istiyorsun? güzide semtimize açmışın bir mekan hoş güzel, ancak bize niye zorluk çıkarıyorsun... politikanızı düzeltip herkese aynı muameleyi yaparsınız daha net bir kurum olursunuz.